Pomocy!?

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

magdazaplata
Posty: 42
Rejestracja: 2009-09-01, 22:08
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: magdazaplata » 2009-12-06, 12:17

dzisiaj mikolaj a ja ze szpitala wrocilam :) wiec wesolych swiat :) jak ja nie lubie tego :) jak zwykle to samo - spiaczka faramologizna czy uspimy pania i pospi pani i na obsereacji zostaniemy ale powiem wam ze dostalam po 4 napadach padaczkowych troche tych kroplowek z czego jedna to byl dozylnie relanium :) i czulam sie swieetnie :D jak na HAJUUUUU :)) huhhuuuu ;p wrrr...
wracajac do tematu to w sumie sa plusu rozdwajania :) jest wszystkiego wiecej :P heheh trzeba pozytywnie myslec :) tylko najgorzej jest jak chce chlopaka "poglaskac" po glowie i trafiam mu nie w glowe tylko w oko bo sie rusza:p hahaha :)

primosz
Posty: 375
Rejestracja: 2009-09-21, 13:42
Lokalizacja: LBN
Kontaktowanie:

Postautor: primosz » 2009-12-06, 15:13

mam plan: jak oslepnie przez ciebie,to oddasz mu 'swoj jeden wzrok' i sie wyrowna,hehe ;-) nowatorska metoda leczenia,wiem ale nie od razu Rzym zbudowano :lol:

lilianka
Posty: 296
Rejestracja: 2009-12-02, 18:01
Lokalizacja: poznań

Postautor: lilianka » 2009-12-06, 15:35

magdazaplata pisze:wracajac do tematu to w sumie sa plusu rozdwajania :) jest wszystkiego wiecej :P


oj chciałabym móc tak spojrzeć na moją pracę magisterską.... :D

A przy okazji: wszystkiego dobrego Magdo :) i miło, że tak pozytywnie myślisz :)


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości