Podziel się Doświadczeniem

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-06-13, 07:42

Hejka LV,
korzystaj z życia ile się da, niczym się nie martw
będzie dobrze :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

joasssia
Posty: 276
Rejestracja: 2009-09-19, 22:43
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joasssia » 2010-06-13, 22:49

Hej, LV!
Zaczynałam z sm w Twoim wieku i ...potem miałam 9 lat przerwy (m.in. na założenie rodziny ;) ). Oby i u Ciebie tak było!
Fajne słowo: faflunić. Mam ostatnio ten objaw, też z tym prądem (a raczej falą ciepła przez ciało, osłabienie dłoni...). Ale najlepsze jest, że jak już z kimś zacznę rozmawiać i sprawa jest ważna, to udaje mi się nie faflunić ;) Organizm się potrafi zmobilizować, jak wie, że trzeba 8-) :-P
"Nie ma zdrowych, Szerszeń,
są tylko nieprzebadani."
www.fotoinblanco.pl

LV
Posty: 19
Rejestracja: 2010-06-06, 22:40
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: LV » 2010-06-14, 20:02

u mnie to faflunienie jest tak ot, ale zdecydowanie gorzej jest, jak jest gorąco,albo jak jestem zdenerwowana:)
no ja też mam nadzieję, że będę miała taką przerwę na założenie rodziny chociażby:)
też się zastanawiam co dalej z moim kolegą smem. tzn z jednej strony wiem,ze jezeli bede miała możliwość to powinnam np wziąć udział w programie,żeby poźniej nie mieć sobie za złe, jak coś się niedobrego wydarzy, że być może mogłam zapobiec,albo chociaż byłoby lepiej,a z drugiej strony- no nikt nigdy nie wie jak to z tym sm. wyrok w zawieszeniu, wiesz, że coś spadnie na Ciebie,tylko nie wiesz kiedy i co:)
co sądzicie o programach? ktoś z was brał udział w jakimś i czy było "na początku" przygody z sm? a może bierzecie aktualnie? szczególnie interesuje mnie ten z interferonem BIIB017.
Podzielcie się doświadczeniem, jak głosi temat:)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-06-14, 20:30

LV pisze:wiesz, że coś spadnie na Ciebie,tylko nie wiesz kiedy i co:)


Nic nie spadnie :-D

LV pisze:wyrok w zawieszeniu
oooo , nie traktowałabym tego w ten sposób. To nie jest wyrok śmierci, wręcz przeciwnie. SM daje ( wiem, że to dziwnie zabrzmi) możliwość dojrzenia bardzo wielu rzeczy, na które przedtem nie zwracaliśmy uwagi.Doceniamy więcej, przez co, moim skromnym zdaniem, jesteśmy bardziej wartościowymi ludźmi.
Przynajmniej ja tak to widzę.

LV pisze:szczególnie interesuje mnie ten z interferonem BIIB017.


LV, jest temat poświęcony temu lekowi i sama zresztą dokonywałaś tam wpisów.Poza tym cały dział LECZENIE poświęcony jest różnego rodzaju programom i tam wszyscy wpisują swoje doświadczenia.Proponuję poczytać, a jeśli będą pytania , to tam je właśnie zadawać.
Obrazek


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości