Prosze pomóżcie mi!!!

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

monikamil
Posty: 1
Rejestracja: 2010-01-17, 22:03
Lokalizacja: Zamość

Prosze pomóżcie mi!!!

Postautor: monikamil » 2010-01-17, 22:20

Cześc wam wszystkim. Mam pewne pytanie. U mojego taty wykryto stwardnienie rozsiane w tamtym roku. przez tamten rok tata sie zmienił i to bardzo. Coraz gorzej sie czuje. kuleje na prawą noge. Ostatnio bylismy u lekarza u ortopedy bo kiedyś miał blokadę w prawym barku i neurolog kazał tacie iść do ortopedy. No i przepisał mu jakieś zastrzyki. Ma raz na 3 tyg brać te zastrzyki( jest ich 5) no i we wtorek dostał jeden zastrzyk i od tego czasu jest z nim coraz gorzej. Prawie nie może chodzić ręką wcale prawa nie rusza i noga zaczęła mu szczupleć. Czy ten zastrzyk mógł przyśpieszyć chorobę??? Proszę napiszcie mi co mam robić bo ja już nie wiem...

lilianka
Posty: 296
Rejestracja: 2009-12-02, 18:01
Lokalizacja: poznań

Postautor: lilianka » 2010-01-17, 22:53

A co to za zastrzyki?
Twój tata może mieć po prostu rzut choroby. Od jak dawna ma te problemy?
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę." Frank Zappa

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-01-18, 09:40

Moniko jakie to zastrzyki ,trzeba poczytac ulotke ,a po drugie napisz nazwe tych zastrzyków moze ktos miał do czynienia z takim zdarzeniem ,trzeba by tez skontaktowac sie z lekarzem który to wypisał nawet telefonicznie ,bez paniki moze zeby było lepiej ,najpierw sie pogarsza :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości