Czy to może być początek?

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

kaś
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-12, 13:24
Lokalizacja: Katowice

Czy to może być początek?

Postautor: kaś » 2011-03-12, 14:24

Witam. Jestem na tym forum nowa.
Chciałabym przedstawić moje objawy i zasięgnąć Waszej opinii.
Otóż cztery tygodnie temu mniej więcej na skutek dużych nerwów i lęków zacżeły mi się mrowienia stóp i dłoni. Kilka dni później obudziłam się z prądem w stopach. czasami, bardzo rzadko zdarzają mi się oni też w dłoniach. Nie mrowi mi zupełnie nic, nie mam też problemów z oczami (poza moją wadą wzroku).
Chciałam zapytać, czy uważacie że te prądy w stopach jest to powód do niepokoju?
Dodam, że nic mi nie drętwieje, czasem po przebudzeniu mam uczucie słabszych rąk , ale ja śpię w bardzo dziwnej pozycji.

Bardzo proszę o opinię.
Ostatnio zmieniony 2011-11-06, 20:03 przez kaś, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2011-03-12, 14:51

Witaj kaś :) Przyczyn Twoich objawów może być wiele, piszesz o stresie, więc być może jest to tylko niedobór magnezu lub witamin z grupy B. Nie myśl od razu o SM, a jeśli masz wątpliwości po prostu skonsultuj się z neurologiem.
Trzymaj się, pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-03-12, 14:54

kaś, witaj :-)
Proponuję zgłosić się do lekarza i przedstawić tam swoje dolegliwości. Wprawdzie objawy mogą być spowodowane stresem, ale konsultacja nie zaszkodzi.

Poza tym, to samo napisałaś tutaj :arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... 107#110107
Proszę, nie dubluj postów ;-)
Pozdrawiam.
Obrazek


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości