Inne choroby ze zmianami demielinizacyjnymi

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

mistres
Posty: 20
Rejestracja: 2011-03-31, 09:41
Lokalizacja: podkarpackie

Inne choroby ze zmianami demielinizacyjnymi

Postautor: mistres » 2011-03-31, 18:06

Witam
jakie istnieją inne choroby prócz sm przebiegające ze zmianami demielinizacyjnymi w mózgu? jestem załamana że u mnie to sm, jednak wypatrzyłam inne dziwne niefajne choroby również ze zmianami w mri. Porsze wpisujcie inne choróbska w których też pojawiają się zmiany demielinizacyjne...
czy nerwica może wywoływać zmiany demielini... ? to byłaby moja deska ratunku.. ale wątpie aby było to możliwe, chociaz bardzo tego chcę. ;-)
Ostatnio zmieniony 2011-03-31, 20:51 przez mistres, łącznie zmieniany 2 razy.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Re: inne choroby ze zmianami demielinizacyjny

Postautor: Ania W. » 2011-03-31, 18:43

mistres pisze:jednak wypatrzyłam inne dziwne niefajne choroby również ze zmianami w mri.


Magda może niepotrzebnie nakręcasz się. Plisss....nie czytaj internetu, poczekaj na wizytę u neurologa. Jak już coś lekarz zasugeruje to wtedy każdy tu Ci chętnie pomoże.

Niepotrzebnie tak się stresujesz.

mistres
Posty: 20
Rejestracja: 2011-03-31, 09:41
Lokalizacja: podkarpackie

Postautor: mistres » 2011-03-31, 18:47

Aniu, oczywiście że czekam już na wizytę, ale nerwy mam ogólnie zszarpane, dusznośći, tachykardie, kołatanie serca, zawsze było jedno NERWICA. a dzis marze by nerwica powodowała zmiany demielin..., prosze daj się wypowiedziec innym, wole sie już nastawić ze jest to czy tamto, niz w gabinecie przeżyć szok... prosze...

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2011-03-31, 21:17

Madzia, ja mam kilkanaście zmian w głowie, prawdopodobnie naczyniopochodnych (które też mogą powodować demielinizację), więc u Ciebie to też nie musi być odrazu SM i niepotrzebnie tak się denerwujesz.
Zrozum, że nie ma co "gdybać", tu musi wypowiedzieć się lekarz, a jak zaczniesz czytać o różnych chorobach, to- z nerwicą czy bez- masz szanse na wszystkie możliwe objawy.
Na pewno już "przestudiowałaś" całą listę chorób demielinizacyjnych i wcale Cię to nie uspokoiło, prawda?
Cierpliwości, pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości