Dzień dobry wszystkim - proszę o poradę

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

madzia00097
Posty: 5
Rejestracja: 2011-06-03, 13:00
Lokalizacja: dolnyslask

Dzień dobry wszystkim - proszę o poradę

Postautor: madzia00097 » 2011-06-09, 11:08

pragne podziekowac za tak cieple przyjecie mnie do Waszego grona.za pomoc,za rady ktore z pewnoscia pomaga.a ja wiem ze nie jestem juz sama.rzecz polega na tym ze to moj ojciec tak dusil mnie zebym chodzila do tych wszystkich lekarzy twierdzi ze moje objawy sa takie same jak miala moja mama.i zawiozl mnie dokladnie 7 lat temu do neurologa ktory moja mame leczyl.probowal na mnie tabletki,raz obiecal wziasc na oddzial..slowa nie dotrzymal oczywiscie.i kiedy wkoncu powiedzial ze przydaloby sie zrobic rezonans to i tak za kase.dal nawet namiar do ponoc dobrej kliniki gdzie pracuje jego znajomy.ktoregos razu prawie wygonil mnie z gabinetu twierdzac ze mloda jestem i nic mi nie jest pewnie,a drugi raz jak powiedzialam ze meczy mnie ta choroba to powiedzial ze doskonale mnie rozumie:))fajnie..czekalam wiec 3 miesiace zeby dostac sie do neurologa na kase chorych.na pierwszej wizycie pani doktor po badaniu mnie i wysluchaniu mojej choroby od razu zlecila rezonans.przy badaniu wyszlo tez ze mam slabsze odruchy w lewej stronie.dodam ze na wlasny koszt robilam neurografie i nic nie wyszlo.w rezonansie czysto.na tarczyce tez mialam robione.wiec poledzcie mi moze dobrego lekarza z wroclawia lub olokic...prosze.
Ostatnio zmieniony 2011-06-09, 12:51 przez madzia00097, łącznie zmieniany 1 raz.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-06-09, 12:07

Madziu bardzo dobrym lekarzem z Wrocławia jest dr Gruszka. Przyjmuje w Poradni stwardnienia rozsianego w poniedziałki i środy.
Wrocław - Creator ul. Lotnicza 37

Mam nadzieję, że się nie zmieniło.

Koniecznie się skontaktuj i umów na wizytę.

Powodzenia.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2011-06-09, 12:33

Oj ... Madziu -nie ma tu ikonki z pokutnikiem posypującym sobie głowę popiołem- a szkoda!
Bardzo Cie przepraszam ,że przerwałam nasza korespondencję,ale napisałam kolejne pw,i gdy chciałam wysłać wyrzuciło mnie z netu. Pomyślałam sobie:aaaa-jutro napiszę,i ...zapomniałam :shock: ( co zawsze można zwalić na dziury w durszlaku :-D )
Jak chodzi o moje przypuszczenia odnośnie Ciebie... Gdybyś miała pieniążki,to naprawde warto byłoby sprawdzić boreliozę i inne choroby od-kleszczowe.M.innymi Ania W. właśnie pisze o tym: :arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... ht=#118740 .
Warto chociażby po to,aby mieć pewność,że to nie to... :-)
Neurolog zapewne wyśmieje ten pomysł-ale to nie ich działka tylko zakaźników.
Pozdrawiam bardzo cieplutko! :-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-06-09, 12:34

Madzia, informacje nt neurologów znajdują się, jak wszystko, w odpowiednim dziale. Poczytaj :arrow: Neurolodzy Wrocław i okolice


Pozdrawiam i trzymaj się :-)
Obrazek

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-06-09, 12:46

Madziu może faktycznie najpierw sprawdź czy nie chorujesz na boreliozę.
Dobrze prawi anula i powtórzę za Nią każdy, nawet bardzo dobry neurolog wyśmieje ten pomysł. Doświadczyłam tego nie raz i nie dwa.

11 lat żyłam z diagnozą sm, wiosną tego roku przebadałam się w kierunku boreliozy i innych chorób odkleszczowych. Wyniki wyszły mi dodatnie.
I zaczęłam leczenie z nadzieją, że wyzdrowieję.

Jeśli będziesz miała pytania śmiało pisz na pw.

:-)


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości