Tak bardzo się boję ....

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

gusia80
Posty: 11
Rejestracja: 2012-03-18, 22:33
Lokalizacja: bytom

Tak bardzo się boję ....

Postautor: gusia80 » 2012-03-18, 22:49

Witam Was Kochani ...
Piszę do Was ze szpitala.
Trafiłam tutaj ze strasznymi zawrotami głowy, oczopląsem oraz zaburzeniami równowagi.
Po wszystkich rutynowych badaniach, które oprócz niedoczyności tarczycy niczego nie wykazały skierowano mnie na Rezonans Magnetyczny głowy z kontrastem.
Cały czas czekam na wyniki. Piszę i płaczę ... i ta niepewność jest dla mnie koszmarem.
Ordynatorka szpitala powiedziała mi, że rezonans robią aby wykluczyć SM.
Odliczam te dni i czekam na wyrok...
Mąż nakłonił mnie abym do Was napisała... powiedział, że po poczytaniu Waszego forum, nawet jeśli okazałoby się, że jestem chora czuje się dużo spokojniejszy...
Bałam się tutaj wejść do Was... Boję się, że to mnie będzie dotyczyło...
Tak bardzo jestem świadoma życia ... tak bardzo chcę być zdrowa ... Tak bardzo również Wam tego zdrowia życzę ...
Jestem przerażona ... Zdrowa dotychczas jak ryba.. i nagle świat zawirował.. a ja z nim. Bezradna...
Oprócz tych objawów mam uczucie wewnętrznego ciepła w lewej części twarzy aż do okolicy ucha...

Czy ktoś z Was miał podobne objawy przy SM ?

Bardzo proszę ... o wsparcie i odpowiedzi ... Agata

Dodam jeszcze, że te objawy wystąpiły u mnie po infekcji górnych dróg oddechowych, które leczyłam antybiotykiem.
Może te zaburzenia równowagi spowodowane są zapaleniem błędnika??? Jestem w szpitalu 7 dzień, w porównaniu ze stanem w jakim tutaj trafiłam jest o 70 % lepiej. Ale dalej jak patrzę w lewo mam ograniczony kąt widzenia oraz bardzo niepewnie chodzę.
Każdy krok stawiam ostrożnie i bardzo powoli. A jak wsiadłam na chwilę do samochodu i mąż ruszył to miałam karuzelę. Nie potrafię tego opisać .. Jakby te oczy potrzebowały kilku sekund, zeby złapać obraz ...a za każdym razem gdy ruszyłam głową znowu to samo ..
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez gusia80, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Wopa
Posty: 627
Rejestracja: 2011-01-09, 11:10
Wiek: 66
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wopa » 2012-04-16, 17:50

Wszedłem tu dopiero dzisiaj. I co z tobą? Napisz jak ocenili to lekarze, gdyż bez wyniku rezonansu nikt nie jest mądry.
Dzień dzisiejszy, jutro należeć bedzie już do przeszłości, a jutra nie wolno nam zmarnować

joasssia
Posty: 276
Rejestracja: 2009-09-19, 22:43
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joasssia » 2012-04-18, 20:53

gusia80, jesteś moją rówieśniczką :) Trudno się nie martwić przy takich podejrzaniach. Poczytaj to forum, zobacz, ile tu naprawdę szczęśliwych osób. Diagnoza nie jest przyjemna, ale da się z nią żyć i to bardzo dobrze żyć. SM to nie wyrok. Pozdrawiam! Będzie dobrze :10:
"Nie ma zdrowych, Szerszeń,
są tylko nieprzebadani."
www.fotoinblanco.pl

Kulka
Posty: 176
Rejestracja: 2011-11-03, 12:37
Lokalizacja: Zabrze

Re: Tak bardzo się boję ....

Postautor: Kulka » 2012-04-29, 08:56

gusia80 pisze:Dodam jeszcze, że te objawy wystąpiły u mnie po infekcji górnych dróg oddechowych, które leczyłam antybiotykiem.

Miałaś wykonane jakieś badania w kierunku boreliozy? Borelioza lubi przywalić podczas/po leczeniu antybiotykami.


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości