Czy to na pewno SM?? BŁAGAM op poradę!

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

Michalina
Posty: 14
Rejestracja: 2012-07-15, 00:04
Lokalizacja: Kutno
Kontaktowanie:

Postautor: Michalina » 2012-07-25, 12:38

bardzo Wam dziękuje za słowa otuchy! nawet nie wiecie ile dla mnie znaczą, bo dają mi choć odrobinę nadziei, że mąż wróci do siebie! może nie do zdrowia, ale "do siebie", bo jak narazie mam wrażenie jakbym przywiozła obecego faceta do domu (wczoraj odebrałam go ze szpitala). Jest taki inny, albo dziwnie radosny, albo bardzo rozdrażniony, cały czas ma zaniki pamięci i urojenia, no i te zachwiania równowagi, chodzi jakby był pijany! mało mówi, a jak już cos powie to od rzeczy, zupełnie bez sensu! nie moge w to uwierzyć, że w ciągu miesięcy mozna tak sie zmienić. Wiem że za tym wszystkim stoja te zmiany w mózgu. Na koniec znów pani doktor powiedziała, żeby za bardzo nie liczyc na poprawę, bo on ma dość dużą zmiane w ciele modzelowatym i niby to jest najgorsze.
Tak jak wczesniej pisałam choroba nazywa sie ZESPÓŁ SUSACA, szukam kogoś chorego na to albo rodzin lub znajomych, zeby sie czegokolwiek więcej dowiedzieć.
mmm


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości