Wasze objawy SM i jak wykryto chorobę?

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

ewelina1984
Posty: 5
Rejestracja: 2013-01-15, 21:28
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: ewelina1984 » 2013-01-15, 21:31

Witam ! Mam do Was wszystkich pytanie czy ktos moze mi napisac jakie u Was byly poczatkowe objawy Sm a jakie w kolejnych etapach.
Wole poczytac na Waszym forum "z zycia wzięte " niz na stronach o tej chorobie.
Kazdy organizm jest inny i kazdy innaczej ja przechodzi.I po jakim czasie u Was wykryto chorobe i w jaki sposob.U mnie rezonans niestety odpada bo mam w skutek operacji kregoslupa wsadzone prety stalowe i zadna pracownia nie zrobi mi rezonansu.Czekam teraz w szpitalnej kolejce na pobranie plynu mozgowo-rdzeniowego ale czy to cos wykaze????
W zasadzie pewnie mam marne szanse zeby u mnie mozna bylo cos zdiagnozowac lub wykluczyc to paskudztwo;(
Prosze napiszcie cos,doradźcie moze...

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-01-17, 16:13

ewelina1984, witaj i poczytaj proszę forum. Znajdziesz tu odpowiedzi na np. takie pytania:
ewelina1984 pisze:czy ktos moze mi napisac jakie u Was byly poczatkowe objawy Sm a jakie w kolejnych etapach.

Praktycznie wszystkie tematy w tym właśnie dziale tego dotyczą. Można też w każdym z nich dopytać poszczególne osoby o bliższe informacje.
ewelina1984 pisze:Prosze napiszcie cos,doradźcie moze...

Poczekaj spokojnie na punkcję. Nerwy w niczym nie pomogą i niczego nie przyspieszą.
ewelina1984 pisze:I po jakim czasie u Was wykryto chorobe i w jaki sposob.

Zajrzyj >> tutaj <<, a znajdziesz trochę naszej statystyki.
Sm diagnozowano u nas na podstawie badań, o których można z kolei poczytać >> w tym temacie << oraz oczywiście na podstawie objawów neurologicznych i często bardzo długiej przeprawy z lekarzami.


Pozdrawiam serdecznie i trzymaj się :-)

Ps. Nie kopiuj już więcej takich samych postów, bo też będą usuwane z innych działów. Jeden wystarczy ;-)
Obrazek

ewelina1984
Posty: 5
Rejestracja: 2013-01-15, 21:28
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: ewelina1984 » 2013-01-18, 13:24

Ok.dziękuje za odpowiedz.Przepraszam za kopiowanie postu ale jestem nowa na tym forum i jeszcze nie bardzo moge sie na nim odnaleźć;( Poczytam .


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości