Mój początek choroby

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

marlena30
Posty: 3
Rejestracja: 2015-08-26, 15:14

Mój początek choroby

Postautor: marlena30 » 2015-08-26, 15:28

Witam wszystkich może zaczne od początku mam 30 lat 2 dzieci na sm choruje od 3 lat.
Tak naprawde od 10 lat miałam różne problemy zdrowotne mrowienie brzucha ciągłe bóle głowy bóle kręgosłupa ale wszystko to zawsze bagatelowałam.5 lat temu mój stan zdrowia sie pogarszył ciągłe zmęczenie ogromny ból stawów kości głowy i moja tułaczka chodzenia od lekarza do lekarza pierwsza diagnoza reumatyzm chociaż wszystkie badania krwi były dobrze wkońcu skierowanie do neurologa skierowanie nba tomografie z wynikami do neurologa i diagnoza g34 stwardnienie rosiane.Moje obecne samopoczucie jest raz lepiej raz gorzej teraz niestety chyba nogi odmawiaja mi posłuszeństwa ból kolan stóp a do bóli mięśniowo szkieletowych już sie chyba przyzwyczaiłam.

marlena30
Posty: 3
Rejestracja: 2015-08-26, 15:14

Mój początek choroby

Postautor: marlena30 » 2015-08-27, 09:12

Witam wszystkich :) mam takie pytanie od około miesiąca ma ból oka oczywiście u okulisty byłam ale powiedział że jest wszystko ok czy to może być początek pznw jak dotąd u mnie ze wzrokiem było ok a do tego jakieś dziwne kłucia na buzi z góry dziekuje za odpowiedź :yes:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Mój początek choroby

Postautor: blanka » 2015-08-28, 18:47

Witam Cię Marlena :)

Skoro byłaś u okulisty i stwierdził ,że ok to chyba tak jest . Byłaś miesiąc temu ,więc jeżeli objawy nie nasilają się i nie są zbyt uciążliwe dla Ciebie -poczekaj jeszcze trochę (może spróbuj wspomóc się tb p/bólową? ).Kiedy nie przejdzie może pójdź do neurologa ? Badanie ,wywiad ,objawy z oka mogą być spowodowane neurologią (ale nie muszą :) ).Ja na twoim miejscu bym tak zrobiła.

Pozdrawiam :wink:
Blanka

marlena30
Posty: 3
Rejestracja: 2015-08-26, 15:14

Mój początek choroby

Postautor: marlena30 » 2015-08-29, 07:31

bardzo dziękuje za odpowiedz pozdrawiam :yes:


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości