Chyba szybka diagnoza, "Stara" SM-ka :)

Indywidualne początki choroby chorych na SM

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Uszak
Posty: 75
Rejestracja: 2016-02-23, 22:17
Wiek: 48
Lokalizacja: Zielona Góra

Chyba szybka diagnoza, "Stara" SM-ka :)

Postautor: Uszak » 2016-08-08, 17:40

Po drugim wlewie oko lepsze, dzisiaj był trzeci, jutro mam wyjść. Antybiotyk dostanę do domu, żeby brać razem dwa tygodnie że względu na boreliozę możliwą. Okazało się, że o badaniach zapomnieli i jak o tym dziś wspomniałam, to zaraz przyszli pobrać krew, uffffff :)
czyli ogólnie do przodu.
Dzięki za Wasze odpowiedzi!
Obrazek
Czasem siła to nie ten wielki buchający ogień, który wszyscy widzą. Czasem to maleńka iskierka, która szepcze: "Jeszcze trochę, dasz radę".

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Chyba szybka diagnoza, "Stara" SM-ka :)

Postautor: Jukka » 2016-08-08, 21:37

Rzut to był dawno temu... od lat nie jestem w żadnym programie. Po ponad dwóch latach betaferonu stwierdziłam, że ja się wolę jednak leczyć objawowo (czyli sterydy i inne takie) i suplementować, bo od leków to mi wątroba siada.
Na wypisach ze szpitala też mam wszystkie ewentualne wyniki, ale od kiedy w niedzielę wróciłam do dom, to jeszcze nie skończyłam się wypakowywać/prać etc. więc nie chciało mi się szukać wypisów ze szpitala. Kiedyś bardziej pamiętało się pobieranie krwi, ale teraz to założą wenflon o potem, jak człowiek wychodzi nafaszerowany sterydami, to nie zawsze pamięta, to tam pakowali w te żyły i co z nich wyciągali :wink:
Skutecznej rehabilitacji życzę :lekarzgirl:


Wróć do „Początki choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości