Cewnikowanie

Indywidualny przebieg SM

Moderator: Beata:)

Łukasz
Posty: 3317
Rejestracja: 2010-04-06, 16:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz » 2010-08-04, 16:50

Koczi, że też się kiedyś nad tym zastanawiałem i jak nie używałem cewników i wybierałem się w miasto to ciągle po głowie mi chodziła myśl żeby mi się nie zachciało i jak na złość się chciało. Dłuższe przerwy w oddawaniu moczu miałem jak piłem małe ilości i rzadko ale tego nie polecam bo to niezdrowe. Nie wiem czasami jest tak, że nie odwiedzam wc przez 5 godzin a czasem muszę częściej zależy ile wypiję. Czasem jest tak że przed snem wc to obowiązek żeby przespać noc bez niespodzianek a niekiedy nie idę do wc i śpię całą noc spokojnie. Więc być może nosząc cewnik dajemy odpocząć mózgowi od ciągłej myśli o tym żeby się nie zsikać i w jakiś sposób trochę go tam stymulujemy żeby nie dawał znać tak często pęcherzowi o tym że już pora do wc :-) ale to tylko moje zdanie i może się mylę ale dobrze by było jakby to była prawda :-)
"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić."

Awatar użytkownika
róża
Posty: 1924
Rejestracja: 2010-06-07, 20:08
Lokalizacja: woj.śląskie

Postautor: róża » 2010-08-04, 20:40

Koczi nie wiem co ci poradzić w tym przypadku bo ja czy nosze pieluche czy też nie to i tak ciągle sikam i jakoś w mózgu nie robi mi się żadna blokada.Ale wiesz Łukasz może mieć rację przecież każdy ma inny organizm który może inaczej reagować na ten sam problem wiec warto się nad tym zastanowić.Ja jeszcze nie mam wyników badania ale w twoim przypadku akurat może być to konieczne skoro raz lejesz a innym razem masz z tym problem ,u mnie i u osób które mają taki sam problem jak ja to badanie mija się z celem.Trzymaj się dzielnie pa :13:

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2010-08-04, 22:13

Hi.
jak rozpusta, to rozpusta na całego,a co?! mamci piwo w lodówce szt.1
i jutro zarządzam dzień próby :shock:
co w duszy,to i w oczach


Wróć do „Przebieg choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości