Historia Tanji - proszę o rady

Indywidualny przebieg SM

Moderator: Beata:)

edytajanina
Posty: 25
Rejestracja: 2011-01-13, 21:27
Lokalizacja: wien
Kontaktowanie:

Postautor: edytajanina » 2011-01-15, 18:34

Rehabilitantka przychodzi raz w tygodniu. Masuje jej nogi właściwie nic więcej . No i dostało mi się dzisiaj.. powiedziała mi, że to jej mieszkanie, co się akurat zgadza i nie mam tu żadnych praw. Spytałam się jej czy czytała konwencje genewska odnośnie niewolnictwa , jak również szacunku i poszanowania praw drugiego człowieka do wolności osobistej. Przypomniałam jej, że sama się zatrudniam i ona może mi kazać do bólu, a ja robić co mi się żywnie podoba. Regulamin ustalam ja a nie ona. Ona może mi tylko zasugerować co moglabym zrobić a nie kazac mi zrobic i to jest ta róznica i poszlam do swojego pokoju. Jej córka grzecznie po chwili zapukała do moich drzwi i poprosiła mnie b.grzecznie zebym poszla do Tanji. Powiedzialam, ze nie mam ani czasu, bo prasuje ani ochoty na konwersacje i zamknęłam drzwi. Po chwili slysze Tanje- Edyta prosze. To juz zmienilo postac rzeczy podeszlam do niej i powiedziala do mnie chodź zapalimy sobie fajke pokoju moja ty hexa. Przeprosila mnie ja no i dalej meczymy się ze sobą hi hi

No to byl jej jeden z humorow. Niestety ja mam nature choleryczna pracuje nad nia wytrwale hihi i nie pozwole sobie na glowe wejsc ani sie obrazac. Nauczylam sie tego w mojej pracy, że im bardziej jestes stanowcza i kompetentna przynajmniej w mowie, tym lepsze efekty zbierasz . Czasami przymykam oko , czasami patrze przez palce bo czasami nie da sie czegos zmienic poprawic, ale generalnie jest tak, ze zawsze postawie na swoim
Ostatnio zmieniony 2011-01-15, 19:49 przez edytajanina, łącznie zmieniany 2 razy.

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2011-01-15, 23:18

Edytko,z tą twoją stanowczością czasem trzeba uważać .
na rodzimych stronkach www. masz sporo stronek z ćwiczeniami które Siama wraz ze Swoją podopieczną zrobisz.
raz w tygodniu trochę mało dla osoby leżącej
;-)
co w duszy,to i w oczach

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2011-01-24, 09:57

Edytko-witaj cieplutko :-) -to primo ;-)
Jeżeli mogę coś doradzić... hm...a nawet się do Ciebie uśmiechnąć.. :-) ...
Zdaję sobie sprawę,że nie jesteś rehabilitantką..i masowanie Tanji nie jest w Twojej gestii ,ale może czasami..jakbyś tak przysiadła w nogach łózka i po prostu masowała jej nogi -czy ręce...Uwierz mi-w ten sposób najbardziej jej pomożesz :-) Zwykła troska strasznie dużo daje choremu...To takie promyczki słoneczka.. Wiem bo moja mama leży od...łał-nie pamiętam ilu lat :-) Żadna tabletka-sama- nie wyleczy ani ciała,ani tym bardziej smutnej duszy ;-) A prasowanie może poczekać :lol:
Pozdrawiam Was serdecznie -i pomachaj Tanji od anuli :-D
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4


Wróć do „Przebieg choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości