Ciężkie nogi a żołądek (trawienie) i krążenie, czy neurologi

Indywidualny przebieg SM

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-08-18, 20:40

Alicja, jeżeli chcesz pogadać na temat leczenia Bb i temu podobnych zapraszam na pw, gdyż już nie chcę na forum nikomu tłumaczyć, że abaxy są złe.

Od kilku dni zażywam LDN - w dawce 0,6 ml. Tak więc o tym leczeniu napiszę w odpowiednim wątku niebawem.
A propo godziny 21.00, to również po niej nogi są zupełnie lżejsze.
Ale to może takie moje wrażenie.
Wojtek

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-08-19, 08:44

homag, póki co faktycznie temat odpuścić; ja chcę wytrzymać na doksy + NAC przez m-c do wizyty u dr w Poznaniu w CBDNA, bo jak widzę, jak od wczoraj mam więcej siły, prócz tego spuszczenia powietrza mi z nóg, to jednak widzę sens leczenia. Ale zamknijmy temat.

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-11-21, 11:42

Weszłam na forum po dłuższym czasie i stwierdziłam, że dopiszę pewną kwestię jak widzę wpisy o bólach kolan, stawów itp.
Ten mój wątek był poszukiwaniem czynnika wywołującego postać (moją) choroby.
Byłam przekonana, właściwie pewna, że mam Chlamydię a Chlamydii pneumoniae brak.
Reakcje krzyżowe po zapytaniu przeze mnie co oznaczają w CBDNA, oświadczono - dotyczyć może innego patogenu.
Zatem następne badanie panel różnych badań odkleszczowych doprowadził do diagnozy: Borelioza i koinfekcje (Mycoplasma pn, Babesia, 6 Bartonelli i podejrzenie CH. trachomatis).
Na antybiotykach: przede wszystkim więcej siły i w końcu brak bólu w kolanach i co mnie dziwi - brak problemów żołądkowych!
Piszę to ponieważ, jeżeli kogoś bolą stawy, to faktycznie warto zrobić test Western Blot na bb; test wyjaśni wszystko bo lekarze (z mojego doświadczenia) nie mają pojęcia skąd wzięło się sm, wszystkie dolegliwości przypisują sm'owi i nie mają pojęcia aby rozszerzyć panelu badania poza standardy wyuczone X lat temu.


Wróć do „Przebieg choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości