Gorączka... bez gorączki.

Indywidualny przebieg SM

Moderator: Beata:)

Katee
Posty: 211
Rejestracja: 2014-02-14, 18:46
Lokalizacja: Polska

Gorączka... bez gorączki.

Postautor: Katee » 2014-04-25, 21:22

Od dwóch dni czuję się strasznie dziwnie- jestem osłabiona, śpiąca, boli mnie gardło- niby nic specjalnego. Towarzyszą mi też typowe objawy gorączki- uczucie rozpalenia, piekące oczy, bolące stawy i mięśnie, dreszcze. Mierzę temperaturę kilka razy dziennie i termometr cały czas wskazuje 36,6! Pamiętam, że już kiedyś miałam podobne objawy, rzadko wtedy mierzyłam temperaturę a jak już mierzyłam to nie wskazywała nawet na stan podgorączkowy.
Czy to może mieć coś wspólnego z SM? Czy kogoś z Was dotknęły takie objawy?
Dzisiaj piątek a ja zamiast cieszyć się weekendem leżę w łóżku do tego bez gorączki, jak jakaś symulantka... :8:

Pozdrawiam serdecznie!

edit:
Dodam jeszcze, że nie biorę żadnych leków poza wit.D (Vigantoletten 1000) i zastrzykami wit. B12 raz w miesiącu.

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-04-25, 21:35

Kate zapalenie gardła murowane, chyba ze masz migdałki to angina(w sumie żadna różnica jak dla mnie )U mnie jak bolą mieśnie i stawy, oczywiscie delikatny lub mocny ból gardła, zawsze zapalenie gardła. Nigdy jeszcze w życiu a kilka lat żyje ;-) nie mialem temperatury. Ja reaguje natychmiast jadę na pierwszą pomoc, mówię o dolegliwościch i przeważnie aplikuje mi lekarz jakis antybiotyk. Jestem wtedy spokojniejszy, a lekartwo działa i do poniedziałku zapominam o dolegliwosciach . Nie wiem jak Ty może masz silny organizm,i spokojnie sobie radzisz bez antybiotyku ,u mnie to nie zdaje egzaminu.
życzę Ci zeby to było tylko gardło i szybko wracaj do zdrówka .
Pozdrawiam
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Katee
Posty: 211
Rejestracja: 2014-02-14, 18:46
Lokalizacja: Polska

Postautor: Katee » 2014-04-26, 10:23

Oj tak, to zdecydowanie zapalenie gardła. Dzisiaj boli już na prawdę mocno. Niestety bardzo często boli mnie gardło i co jakiś czas rozwija się z tego poważniejsza infekcja. Gorączki wciąż nie ma :8:
Dzięki Paweł!


Wróć do „Przebieg choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości