Bóle głowy w miejscu ognisk? miewacie?

Indywidualny przebieg SM

Moderator: Beata:)

Natalia:)
Posty: 5
Rejestracja: 2015-04-10, 19:05
Lokalizacja: opolskie

Bóle głowy w miejscu ognisk? miewacie?

Postautor: Natalia:) » 2015-04-10, 20:47

Powiedzcie mi Kochani czy miewacie bole glowy w miejscu ognisk które sa pokazane na mri? mnie wlasnie w tych miejscach pobolewa glowa dosyć często, czasem muli, czasem jakby mi ktoś tam palcem naciskal a czasem tak zaboli jakby mnie ktoś młotkiem uderzyl :-/ czy tylko ja tak mam?

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Bóle głowy w miejscu ognisk? miewacie?

Postautor: Ann » 2015-12-15, 20:53

Tak, ja tak miewam. Głowa boli mnie dość rzadko, ale za to mocno i zawsze w tym samym miejscu — tam gdzie najprawdopodobniej jest pozostałość mojego nerwu wzrokowego po dawnym zapaleniu. Przy obecnych zmianach pogody i osłabieniu organizmu znowu zaczyna pobolewać. Mnie raczej kłuje i uwiera. Trochę późno odpowiadam, ale może temat się odświeży?
Anka

vrona
Posty: 16
Rejestracja: 2015-08-20, 07:43

Bóle głowy w miejscu ognisk? miewacie?

Postautor: vrona » 2015-12-16, 13:08

Tez tak mam. To raczej nie ból ale ucisk, pieczenie, wrażenie ciepłej skóry i generalnie dyskomfort. U mnie górna część szyi z promieniowaniem na prawą stronę głowy. Mój neurolog twierdzi że to raczej mało prawdopodobne takie odczucia w miejscach zapalenia...
Ja jestem prawie pewna, ze to te miejsca, przed rzutem nigdy czegos takiego nie odczuwałam.
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to, co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Marek Aureliusz

kamilakonieczna
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-09, 10:13

Bóle głowy w miejscu ognisk? miewacie?

Postautor: kamilakonieczna » 2016-10-27, 12:29

Ból głowy to chyba jeden z najbardziej częstych objawów który towarzyszy stwardnieniu rozsianemu w moim wypadku jednak był to ból który promieniował od skroni aż do potylicy
Immunomodulin od (8.11.2016) :serce:


Wróć do „Przebieg choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości