Antykoncepcja a leczenie Rebifem

Indywidualny przebieg SM

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-05-04, 11:26

Ja nigdy nie miałam problemu z miesiączkowaniem, mam SM nie biorę żadnych leków oprócz witamin , suplementów i sirdalud , pozdrawiam :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2010-05-04, 15:02

moje miesiaczki też zaczęły świrować,ale dopiero jak zaczęłam przyjmować rebif. neurolog twierdzi,że nie ma to nic wspólnego z lekiem. Ginekolog przepisał mi łagodny środek hormonalny.Zobaczymy czy poskutkuje,bo ja mam miesiączkę co dwa tygodnie i troche mnie to zaczyna męczyć.
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

o
Posty: 259
Rejestracja: 2009-12-15, 10:40
Lokalizacja: nigdzie

Postautor: o » 2010-05-05, 07:33

Sylwiątko, jetsem położną i zdecydowałam sie na mirenę, to wkładka typowo hormonalna, po niej nie mam juz ponad rok miesiaczki, bo do tej pory brałam mini, bo karmiłam, ale normalnie to miesiączka jest, ale bardzo słaba, może to b ędzie dla ciebie rozwiązaniem, wiem, to kosztuje, ale w sumie wychodzi podobnie, a może i taniej, jak leki hormonalne brane codziennie z przerwą. Jestem zadowolona, choć przez tą niewiadomą ze mną, to nie mam ochoty z tej wolności. :-/ Zapytaj gina.
ooooo


Wróć do „Przebieg choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości