Metypred

Indywidualne leczenie chorego na SM

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Uszak
Posty: 75
Rejestracja: 2016-02-23, 22:17
Wiek: 48
Lokalizacja: Zielona Góra

Metypred

Postautor: Uszak » 2023-01-01, 15:29

Cześć,
Mam pytanie do tych z doświadczeniem z metypredem. Mam mały rzut (lekki brak czucia i mrowienie w prawej ręce + trochę objawów kognitywnych). Bardzo nie chciałam iść na solu, dostałam receptę na metypred i sama spróbuję go wygasić. Od dwóch dni biorę 64 mg (plus potas, osłonę, neurovit itd.) dwa razy dziennie, jak myślicie - po pięciu dniach zrobić 32 x2 czy 64 x1? Tak z Waszego doświadczenia pytam, jak to u Was najlepiej działa...
Nie ochrzaniajcie mnie, że sama. Długo choruję, wiedzę raczej mam, jak coś nie tak się będzie działo, to pójdę po pomoc.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi :biggrin:
Obrazek
Czasem siła to nie ten wielki buchający ogień, który wszyscy widzą. Czasem to maleńka iskierka, która szepcze: "Jeszcze trochę, dasz radę".

Awatar użytkownika
Wopa
Posty: 627
Rejestracja: 2011-01-09, 11:10
Wiek: 66
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Metypred

Postautor: Wopa » 2023-01-02, 17:05

32 x 2 a jak po kilku dniach stosowania obniżonej dawki bez efektów lub gorzej to tylko solumedrol. bo z zasady nie podnosi się dawki
Dzień dzisiejszy, jutro należeć bedzie już do przeszłości, a jutra nie wolno nam zmarnować


Wróć do „Leczenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości