REZYGNACJA lub niezadowolenie z leczenia.

Indywidualne leczenie chorego na SM

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-03-30, 21:59

1Agnieszka pisze:Nie chcę poddawać się leczeniu w układzie" coś kosztem czegoś". Wziąć lek na jedno i załatwić sobie drugie... :-/


no niestety ale każdy lek, który jest w aptece tak działa... skutki uboczne mają każde medykamenty ;/
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2012-03-30, 22:03

dareczek705 pisze:Jest lek w tabletkach nazywa się Gilenya.Jest chyba najdroższy z interferonów.podobno czyni cuda

Czy czyni cuda, tego nie wiem, ale pisaliśmy o tym leku już w kilku wątkach na forum. Pierwsze posty są z 2008r gdy był w fazie testów, jako FTY 720. Ostatnio z wiadomych względów jest o nim dość głośno, a poczytać, co forumowicze o nim sądzą, można np. >>tutaj<<.
Obrazek

1Agnieszka
Posty: 53
Rejestracja: 2012-02-22, 16:54
Lokalizacja: Głogów
Kontaktowanie:

Postautor: 1Agnieszka » 2012-03-30, 22:22

A zatem, żeby nie mieszać wątków, wracam do betaferonu i jego skutków ubocznych dla mnie nie do udźwignięcia :-( , no nie działa jak syrop na kaszel czy krople do nosa a wątrobę ma się jedną ;-), przy czym mam ogromną nadzieję, że Ci, którzy zajmują się poszukiwaniem lepszych rozwiązań będą starali się tak długo modyfikować niektóre leki aż skutek będzie zadowalający i cel leczenia osiągnięty :-)


Wróć do „Leczenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości