Skąd bierzecie leki?

Indywidualne leczenie chorego na SM

Moderator: Beata:)

Aniaaa
Posty: 40
Rejestracja: 2012-05-11, 11:40
Lokalizacja: Rybnik

Skąd bierzecie leki?

Postautor: Aniaaa » 2013-02-21, 19:10

Skąd bierzecie leki. Czytam że niektórzy już biorą sześć lat. Mnie mój neuro (grrr.. jestem strasznie o to zła) wpisał mnie do jakiegoś badania klinicznego no i biorę interferon beta. To mam leki na trzy lata. Co potem?? Mogę wejść do programu NFZ?? Można się przewijać przez te programy np. będę w programie w Katowicach a za kilka lat w Warszawie?? Mam bałagan w głowie i tyle. Boję się, żeby przez ten program kliniczny nie zawalić leczenia na dalsze lata. Przyznam że odkąd biorę leki czuję się o wiele lepiej.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotrek...,
Posty: 87
Rejestracja: 2013-01-26, 16:58
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Piotrek..., » 2013-02-21, 19:43

Ja leki biorę ze szpitala w którym jestem zarejestrowany jako osoba z programu leczenia betaferonem. U mnie program trwa 2 lata przed upływem końca terminu piszę podanie o przedłużenie leczenia w którym zaznaczam że lek mi pomaga do tego są wyniki MR że rzeczywiście pomaga . Niestety jest jedno ale mianowicie aby pozostac w programie trzeba mieć odpowiednią ilość punktów (segregacja :-( )punkty ma się za wiek (im mniej tym więcej punktów) przebieg choroby, rzuty przebyte itp
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Piotrek...,, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Leczenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości