Xanax Lorazepam Diazepam i beznzodiazepiny

Indywidualne leczenie chorego na SM

Moderator: Beata:)

Mati26
Posty: 20
Rejestracja: 2014-01-27, 17:00
Lokalizacja: Jastrzebie Zdroj

Xanax Lorazepam Diazepam i beznzodiazepiny

Postautor: Mati26 » 2014-03-04, 22:43

Mam pytanie. Czy komuś pomagały te leki przeciwlękowe na nerwicę, np ktoś z was był źle zdiagnozowany przez neurologa z nerwicą, dostał ten lek, i działał on?

Mi ten lek pomaga w spastyczności, drętwieniu, parzeniu rak/nóg oraz w zmniejszeniu zmęczenia.

Czy ktoś też brał jeden z tych leków i odczuwał zmniejszenie objawów?
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Mati26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-03-06, 13:49

Xanax Lorazepam Diazepam i beznzodiazepiny
-wszystkie te leki działają bezpośrednio na przekaznictwo międzyneuronalne (generalnie zmniejszając nateżenie impulsu) .Benzodiazepiny- posiadają działanie od uspakającego po głęboko nasenne . Tutaj regulowane jest to dawką leku oraz jego rodzajem .Np.CLONAZEPAM-działanie dominujące to działanie przeciwdrgawkowe (lek pomocny przy leczeniu padaczek ,stanów uzaleznieniowych) .Wszystkie te leki powinny być stosowane POD NADZOREM LEKARZA- przy ich stosowaniu wytwarza się tolerancja na lek i są UZALEZNIAJĄCE .
Mati26 pisze:Mi ten lek pomaga w spastyczności, drętwieniu, parzeniu rak/nóg oraz w zmniejszeniu zmęczenia.
-oczywiście ,że Ci pomagają biorąc pod uwagę ich działanie podstawowe (np."zwalniają" Cie nerwowo( przez co min. łagodzą spastykę ,pomagają zasnąc (xanax) .
Sa wykorzystywane zarówno w neurol. jak i w psychia.
Ja biore CLONAZEPAM- przeciwdrgawkowo (dział. p/pad. )
Nie wiem na ile Ci pomoge ,ale uczulam cie na scisłą kontrole lek .i "trzymanie" sie zaleconych dawek.
Blanka


Wróć do „Leczenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 388 gości