LDN

Indywidualne leczenie chorego na SM

Moderator: Beata:)

Basia23
Posty: 9
Rejestracja: 2013-01-18, 10:47
Lokalizacja: Polska

Postautor: Basia23 » 2013-09-24, 22:30

Do Joanki, cytuję poniżej wypowiedź P.Romana z forum dr Różańskiego. Jest tu skuteczny sposób na boleriozę. Zwalczysz ją, wówczas pewnie i LDN zadziała.


http://rozanski.li/?p=345
"Roman
April 18, 2013 at 08:57

Pani Asiu-zajmuję się zielarstwem przez około 50 lat. Mieszkając na kilku kontynentach studiowałem medycynę ludową tam praktykowaną, ale generalnie nie zajmuję się leczeniem ponieważ uważam, że w większości przypadków ludzie sami są odpowiedzialni za własne dolegliwości nie przykładając większej uwagi do odżywiania się i trybu życia który prowadzą.
A oto skuteczna recepta na leczenie boreliozy: przyjmuje Pani te preparaty przez 4 do 6 dni 3 razy dziennie po jedzeniu najlepiej mieszając z jogurtem lub kwaśnym mlekiem. Potem proszę zrobić przerwę na okres od tygodnia do 10 dni i powtórzyć tę kurację kilkakrotnie.
Skład leków ziołowych w formie sproszkowanej: po łyżce cynamonu, goździków i oregano. Zioła muszą być świeże i pachnące. Oregano najlepszy jest z obszaru Morza Śródziemnego; nie polski. Goździki proszkować w młynku od kawy najlepiej tuż przed użyciem. Podobnie oregano. Jeśli nie będzie Pani mogła przełknąć tej mikstury, proszę użyć dużych kapsułek żelatynowych. POWODZENIA!
Roman "
Basia23

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-09-24, 23:18

weluncia,
konkluzja ?próbować dzielić dawkę 4,5mg na dwie dawki ?
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

weluncia
Posty: 96
Rejestracja: 2012-01-31, 15:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: weluncia » 2013-09-25, 08:18

Joanka ja bym próbowała leczyć przede wszystkim bb a jednocześnie brała LDN np.2mg rano i 2,5 mg na noc i obserwować co się dzieje. Tak jak jest napisane dawka 4,5 nie jest tą maksymalną dawką wedle nowych obserwacji i można ją stopniowo zwiększać podczas dzielenia na 2 dawki w ciągu doby, ale jeszcze gdzie indziej czytałam, że nie więcej jak do 8-10 mg na dobę.Ja na razie jestem na 4 mg i dzisiaj wzięłam 2mg rano i 2 wezmę wieczorem. Ja podejrzewam, że mam candida ale badań jeszcze nie robiłam.Natomiast profilaktycznie zaczęłam leczyć ziołami, bo na mnie LDN też nie działa w pełni.Najgorsze jest to, że ten tekst jest tłumaczony przez google i mam nadzieję,że dobrze to rozumiem.
Ela

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-09-25, 08:58

joanka pisze:...moja własna inwencja twórcza odnośnie ldn
wskoczyłam na wieczorną dawkę 4 mg i dopiero jak dołożyłam 2 mg rano :diabel:

I wydaje mi się, że jeśli Ci to odpowiada najlepiej, nie ma sensu zmniejszać.
LDN nie działa przecież przez 24h, więc 2x dziennie stosując dawkę, gdzie jednorazowo nie przekraczasz 4.5 mg, to jest dobrze.

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-09-25, 09:18

a gdzie jest rob?-co ty o tym myślisz?
weluncia-bb leczę,a jakże -już mi żyły ledwie wydalają :evil:
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

tomi
Posty: 44
Rejestracja: 2011-09-20, 17:30
Lokalizacja: mazowieckie

Postautor: tomi » 2013-09-25, 09:52

AlicjaXYZ pisze:
joanka pisze:...moja własna inwencja twórcza odnośnie ldn
wskoczyłam na wieczorną dawkę 4 mg i dopiero jak dołożyłam 2 mg rano :diabel:

I wydaje mi się, że jeśli Ci to odpowiada najlepiej, nie ma sensu zmniejszać.
LDN nie działa przecież przez 24h, więc 2x dziennie stosując dawkę, gdzie jednorazowo nie przekraczasz 4.5 mg, to jest dobrze.



za http://www.ldnscience.org/low-dose-nalt ... nd-answers
według badań dr Zagon za optymalne dzienna dawka LDN jest między 2,5 i 10 mg. Nie jest wykluczone, że niektóre osoby, w zależności od ich metabolizmu, skorzystają biorąc dwie dawki dziennej 3 mg lub 4.5 mg, w odstępie 12 godzin

temat jest więc "rozwojowy"

weluncia
Posty: 96
Rejestracja: 2012-01-31, 15:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: weluncia » 2013-09-25, 09:55

Rob chyba ma urlop na forum, bo dawno go nie było. Zawsze to piszę, że Robert wie chyba najwięcej o LDN na tym forum i nie tylko na temat LDN. Ja nie mam tyle wiedzy, natomiast myślę, że skoro Linda na swoim forum umieszcza takie informacje, to są one wiarygodne i nie umniejszając nic Robertowi wydaje mi się, że ta kobieta wie bardzo dużo. Swego czasu AlicjaXYZ korespondowała z Lindą. Można poprosić Alę o adres, ale i na Forum Lindy jest podany.Myślę, że można zadać jej pytanie.

tomi pisze:temat jest więc "rozwojowy"

I bardzo dobrze, bo do tj pory wszyscy sztywno trzymamy się dawki wieczornej max 4,5mg a jak widać wystarczy poszperać w necie i możemy trochę sobie pomóc.

joanka pisze:weluncia-bb leczę,a jakże -już mi żyły ledwie wydalają :evil:

Joanka, a może warto spróbować te zioła co pisze Basia23
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez weluncia, łącznie zmieniany 3 razy.
Ela

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-09-25, 10:04

Mail chyba wszędzie taki sam jest podawany. Ja pisałam i odp. otrzymywałam z tego adresu:
contact@ldnresearchtrust.org

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-09-25, 14:23

weluncia pisze:Joanka, a może warto spróbować te zioła co pisze Basia23

jasne że spróbuję,zabić mnie na pewno nie zabiją ;-) składniki są ogólnie dostępne w Polsce,jedynie wrażenia smakowe mogą powalić....hm cynamon z oregano...nie brzmi to dobrze....ale dam radę :-)
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

weluncia
Posty: 96
Rejestracja: 2012-01-31, 15:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: weluncia » 2013-09-25, 14:46

joanka można kupić puste kapsułki żelowe i wówczas masz smak z głowy.Ja teraz piję nalewkę z piołunu, ledwo przełykam, ale jej nie da się zapakować w kapsułkę.Mam nadzieję, że pomoże na ewentualną candida i może w końcu LDN zacznie lepiej działać.
Ela

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-09-25, 19:55

basia23
a ta mieszanka ziołowa-to ma być po łyżce ziół na kurację ,czyli na te 4-6 dni?
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

rob
Posty: 597
Rejestracja: 2007-08-08, 09:50
Lokalizacja: Pomorskie

Postautor: rob » 2013-09-25, 22:57

Jestem jestem :), co do brania LDN wieczorem i rano to nie jest nic nowego jest stosowane przede wszystkim w chorobach innych niż SM, ale w SM można to sprawdzić i jeżeli okażę się że takie branie LDN daje lepsze efekty to nie jest to obarczone znacząco większym ryzykiem niż branie raz dziennie o ile dawka sumaryczna nie jest większa niż 10 mg na dzień. Dawka 4,5 mg działa (blokuje opioidowe receptory) około 6 godzin. Choć po testach dr. Bernard Bihari nie stwierdził lepszych efektów powstrzymania SM ale samopoczucie często było lepsze więc jeżeli nie ma wyraźnych problemów z depresją u chorego to tego nie stosował zgodnie ze złotą zasadą medycyny że stosujemy najmniejszą skuteczną dawkę. Bo pamiętajmy że częstsze stosowanie leku syntetycznego jest bronią obosieczną.

Linde znam z forum i jej wiedza o LDN jest wielka szczególnie jeżeli chodzi o stosowanie LDN w chorobach innych niż SM, więc warto czytać forum i konsultować się z nią.

weluncia DLPA to fascynująca substancja, nie doceniana i powinna być stosowana razem z LDN (silna rekomendacja). DLPA wzmacnia działanie preparatów działających na receptory opioidowe w ciele – endorfin także dynorfin i enkefalin, które są kluczowymi substancjami samoregulującymi i samoleczniczymi w ciele. Oprócz tych funkcji tłumią ból i wywołują dobry nastrój. Szczególnie przy bólu jest bardzo skuteczna w dłuższym czasie. Więc polecam i sam stosuje u siebie w okresie większego osłabienia czyli wiosną i latem u mnie.

weluncia
Posty: 96
Rejestracja: 2012-01-31, 15:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: weluncia » 2013-09-26, 16:37

Fajnie, że się odnalazłeś :-D i dzięki za info o DLPA.
Ela

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-10-15, 21:29

weszłam na 4,5 wieczorem ...i jakby mi lat odjęło :-D póki co rano już nic nie łykam
alicja XYZ-a co u ciebie?
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

sterre
Posty: 62
Rejestracja: 2013-06-09, 23:42
Lokalizacja: z piekła
Kontaktowanie:

Postautor: sterre » 2013-10-15, 22:24

joanka pisze: jakby mi lat odjęło


Takie słowa wzbudzają we mnie chęć, by też spróbować LDN. Czytałam kiedyś ten wątek, lecz zapomniało mi się od jakiej dawki najlepiej zacząć?
I co potem?Można brać to długo? :roll:


Wróć do „Leczenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości