Kryteria interferonowe

Indywidualne leczenie chorego na SM

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
ania.m
Posty: 816
Rejestracja: 2007-06-30, 19:38
Lokalizacja: K-ce

Postautor: ania.m » 2009-02-17, 12:03

niunia pisze:ordynator jacek wencel zajmuje sie tym programam.po zgłoszeniu sie do niego juz po tygodniu dosta lam pozytywna odpowiedz.mam 32 lata/wydaje mi sie ze mialam szczescie trafiajac do dobrego neurologa (z sercem).

po tygodniu dostałaś dopowiedź o rozpoczęciu leczenia, bo chyba po prostu nie było przed Tobą zbyt wielu osób czekających na rozpoczęcie leczenia [ew.ludzie kończyli leczenie]. bo tak naprawdę to to, kiedy zaczniesz leczenie, nie zależy od lekarza, tylko od ilości oczekujących na lek i tego, kiedy ktoś skończy kurację.
gdyby była spora gromadka osób oczekujących i nikt akurat nie kończyłby leczenia, to czekałabyś dłużej. więc nie wiem czy jakieś znaczenie ma tu fakt, że to dobry [czy nie] lekarz.
**Nunca Diga Nunca**
http://aktiv-med.pl :good:

niunia
Posty: 18
Rejestracja: 2008-11-03, 09:13

Postautor: niunia » 2009-02-17, 12:27

aniu.m ....ale to chyba najmniej wazne czy ktos skończyl leczenie czy bylo malo osób........wazne że nie czekałam zbyt długo.z osób kture znam a kture trafiły pod opieke właśnie tego ordynatora wszystkie dostały sie w miarę szybko.byc moze w tym rejonie nie ma aż tak wielu oczekujacych.....

Awatar użytkownika
ania.m
Posty: 816
Rejestracja: 2007-06-30, 19:38
Lokalizacja: K-ce

Postautor: ania.m » 2009-02-17, 13:16

niunia pisze:aniu.m ....ale to chyba najmniej wazne czy ktos skończyl leczenie czy bylo malo osób........wazne że nie czekałam zbyt długo.z osób kture znam a kture trafiły pod opieke właśnie tego ordynatora wszystkie dostały sie w miarę szybko.byc moze w tym rejonie nie ma aż tak wielu oczekujacych.....

zgadza się Niuniu, to najważniejsze, że szybko zaczęłaś leczenie. ale trzeba przyznać, że inne warunki też są ważne. bo jak wiadomo - bez niczego nie ma nic!

ps. przepraszam, że to powiem, ale... nie kture tylko KTÓRE. nie chciałam tego ruszać, ale w jednym zdaniu 2 razy to samo - za wiele już tego było 8-)
**Nunca Diga Nunca**
http://aktiv-med.pl :good:

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2009-02-17, 20:45

ania.m, myślę że to zalezy od szpitala w dużym stopniu, ponieważ ja czekałem miesiąc po rozpoznaniu i skończeniu dawki sterydowej, a to też nie małe miasto. A dokładniej rozpoznanie [pczątek sierpnia, połowa września koniec sterydów, koniec pażdziernika Betaferon.
Bob budowniczy zawsze da rade.


Wróć do „Leczenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości