Rehabilitacja stacjonarna

Indywidualna rehabilitacja chorego na SM

Moderator: Beata:)

orzel1985
Posty: 52
Rejestracja: 2013-06-28, 19:20
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Rehabilitacja stacjonarna

Postautor: orzel1985 » 2014-08-31, 10:39

hej, wiecie coś na temat rehabilitacji stacjonarnej? podobno sie trzeba położyć w szpitalu i ma sie jakieś zabiegi...ale czy na dlugo sie trzeba położyć i czy to jest wogóle dla nas dostępne? z góry dziekuje i życzę miłej niedzieli

santa
Posty: 45
Rejestracja: 2012-09-01, 09:30
Lokalizacja: Słupsk
Kontaktowanie:

Postautor: santa » 2014-08-31, 17:19

Tia stacjonarna wymaga połozenia sie w szpitalu.Nie wiem jak to jest u Was w łódzkim u mnie to wyglada tak że trwa ona minimum 3 tygodnie ( moja znajoma trafiła az na 6 tygodni). Co do zabiegów to mialem z rana jeszcze przed sniadaniem potem sniadanie i sala cwiczeń do obiadu i znowu sala cwiczen do 15-stej i tak codziennie=]]. Co do samego załatwiania to lekarz rodzinny daje Ci skierowanie na rehabilitacje idziesz z tym do jakies poradni rehabilitacyjnej tam Cie bada lekarz i ja mialem do wyboru albo własnie stacjonarna albo na dochodzenie. Ja wybrałem stacjonarna ze wzgledu na bardzoooo ale to bardzo długi okres oczekiwania na taka rehe na dochodzenie.
Zycie w kraju gdzie trawka to narkomania a tolerancja na alkohol przekracza granice zdrowego rozsadku


Wróć do „Rehabilitacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości