WBV (Whole Body Vibration)

Indywidualna rehabilitacja chorego na SM

Moderator: Beata:)

rob
Posty: 597
Rejestracja: 2007-08-08, 09:50
Lokalizacja: Pomorskie

WBV (Whole Body Vibration)

Postautor: rob » 2008-09-29, 23:30

Jest taka technika Whole Body Vibration Technology (WBVT) czyli Technika Wibracji Całego Ciała. Potrzebne do tego jest specjalne urządzenie WBV. Zgłębiłem nieco wiedzę na ten temat bo znam osobę mającą takie urządzenie, bardzo je chwali i muszę przyznać że efekty są widoczne i raczej nie były by do osiągnięcia inną metodą. Chodzi przede wszystkim o napięcie mięśniowe, równowagę czy ból. Sprawiało jej to już duże problemy tak że korzystała z kuli a teraz radzi sobie dość swobodnie bez niej. Właśnie dziś ukazała się informacja o tej technice na Multiple Sclerosis Resource Centre (MSRC) co jak sądzę dowodzi jej skuteczności. Osoba ta jest posiadaczką tego urządzenia:

OTO FLABeLOS FL-3000

Jest dość drogie ale (są też kilkukrotnie droższe) jak twierdzi nie żałuje żadnej wydanej złotówki. Osobiście również myślę poważnie o zakupie tego WBV. Może ktoś inny też spróbuje, a może próbował ?.

violas4
Posty: 36
Rejestracja: 2008-09-05, 13:14

Postautor: violas4 » 2008-10-04, 12:56

Bardzo fajna maszyna ,również nabrałam ochoty kupić ją na raty cena około 8 tys zł ,znalazłam dystryb. w Gdyni .Czy ta osoba o której piszesz Rob również jest chora,napisz coś więcej ...?Pozdrawiam :->


Wróć do „Rehabilitacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości