Pierwsza rehabilitacja a pogorszenie

Indywidualna rehabilitacja chorego na SM

Moderator: Beata:)

Paulina85
Posty: 8
Rejestracja: 2015-02-07, 17:45
Lokalizacja: Warszawa

Pierwsza rehabilitacja a pogorszenie

Postautor: Paulina85 » 2015-02-12, 11:27

Witam chciałabym się was poradzić. Jestem po pierwszej rehabilitacji indywidualnej na której dowiedziałam się, że niemowlak ma więcej siły :lol: Już minęło parę dni, ale moje nogi teraz gorzej funkcjonują, o wiele częściej mi się uginają i upadam lub mam zachwiania oraz nie mogę dobrze spać. Często się budzę bo bolą mnie mięśnie i jakby prąd w plecy mnie uderzał i to uczucie rozchodzi się w dół ciała. Nie jest to przyjemne. Czy to tak jest po rehabilitacjach ? Proszę o poradę, pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2015-02-12, 23:26 przez Paulina85, łącznie zmieniany 1 raz.

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2015-02-12, 13:42

Paulina85, pierwsza i najważniejsza rzecz dotycząca rehabilitacji ruchowej, to właściwie dobrane ćwiczenie do naszych problemów i stopień ich intensywności. Znaleźć rehabilitanta, który zna temat sm, wcale nie jet takie proste, a nawet bardzo trudne, tym bardziej, że wielu z nas ma wbrew pozorom, zupełnie inne problemy ruchowe. Od kilku lat rehabilituję swoją neurologię i ja już znam swoje dolegliwości, o których rozmawiam z rehabilitantem. Wtedy jest dużo łatwiej.
Zawsze po rehabilitacji, basenie ( kilka godzin po ) czuję osłabienie nóg, co za jakiś czas mija. A pozytywne skutki możesz ( tak uważam ) zauważyć np. po kilku, kilkunastu dniach.
Najlepiej jednak porozmawiaj z rehabilitantem o swoich problemach. Pozdrawiam.
Wojtek

Paulina85
Posty: 8
Rejestracja: 2015-02-07, 17:45
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Paulina85 » 2015-02-12, 14:55

Bardzo dziękuję za informacje. Pozdrawiam


Wróć do „Rehabilitacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości