Hipnoza

Indywidualna rehabilitacja chorego na SM

Moderator: Beata:)

orzel1985
Posty: 52
Rejestracja: 2013-06-28, 19:20
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Hipnoza

Postautor: orzel1985 » 2015-02-15, 17:19

czesc, ostatnio ogladając program "Dynamo" zastanawiam sie czy przy naszym schorzeniu by pomoglo np.na nogi. Tak jak by ktos mnie zahipnotyzowal i powiedzial zebym poszedl wyzucic smieci to czy bym szedl narmalnie a nie kulejąc. Tak samo podczas lunatykowania ps. siedze sam w domu i takie rzeczy mi przychodza do glowy :)

ana1212
Posty: 405
Rejestracja: 2013-05-21, 14:18
Lokalizacja: K-ów

Postautor: ana1212 » 2015-02-17, 22:34

kiedys o tym myslałam. Jest taki gośc co leczy hipnozą w sensie, że niby coś tam w mózgu się przestawia czy mózg programuje się tak jak kiedys funkcjonował bez zmian. Ciekawe czy to w ogóle działa.

aura
Posty: 1185
Rejestracja: 2008-01-11, 05:35
Lokalizacja: Koszalinskie
Kontaktowanie:

Postautor: aura » 2015-02-18, 11:05

Byłam w Borne Sulinowo i uczestniczyłam w serii typu rtelaksacja. Był super fotel.był krąg uczestnikow,była osoba prowadząca, było nagranie typu - muzyczka jako podkład i głos : idziesz ,ptaszki śpiewaja itp .

Lezałam,zamknęłam oczy ,drażnił mnie ten głos , już chciałam wyjść z myślą ALE RELAKS :-( po chwili zrobiło mi się błogo, doskonale , leżałam i czułam niesamowite szczęście ,nareszcie się wyspię !!!!!!! Po chwili ktoś mówi głośno Aurelia nie zasypiaj ,Aurelia halo halo , nie odjeżdżaj !!!!!!! Kurcze nie pamiętam ca dalej mówił głos który mnie najpierw draznił , tęsknię za tym uczuciem wypoczynku i błogości :-( Pewnie wpadłabym w trans na amen :-D Gdyby tak hipnoza zadziałała to pewnie bym zasuwała na szczyty :13:
Głównym źródłem cierpienia są wspomnienia. - Sigmund Frend


Wróć do „Rehabilitacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości