Terapia czaszkowo-krzyżowa

Indywidualna rehabilitacja chorego na SM

Moderator: Beata:)

Antonio
Posty: 14
Rejestracja: 2015-08-31, 20:57

Terapia czaszkowo-krzyżowa

Postautor: Antonio » 2017-01-09, 23:13

Czy ktoś z Was tego próbował, albo zna kogoś komu pomogło ?
Ja dostałem propozycję takiej terapii i słyszałem, że może ona znacznie poprawić stan chorego.

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/m ... 33500.html

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Terapia czaszkowo-krzyżowa

Postautor: Jukka » 2017-01-18, 00:03

Byłam kiedyś na wykładzie dot. tej terapii.Wiem, kto w Toruniu to robi, nie wiem za ile... bo jak się ma względnie dobry stan fizyczny i dwójkę wiecznie chorych dzieci a nie ma się żadnego własnego źródła dochodów, to się takie metody leczenia zostawia na czas, kiedy jakiś przychód się znajdzie, albo stan zdrowia pogorszy. Wykład do mnie przemówił i z pewnością widzę jedną zaletę tej terapii: brak skutków ubocznych. A dla mnie to już wystarczający powód, żeby (jeśli trafią się środki finansowe) spróbować.
Jeśli tylko spróbuję, dam znać, jakie efekty.

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Terapia czaszkowo-krzyżowa

Postautor: sylseb » 2017-07-19, 08:16

Zdaje się, że ja chodzę na tego typu zabiegi. Bardzo dobrze się po nich czuję i uważam, że działają na mnie bardzo pozytywnie. Do tego fajna współpraca i dobry kontakt z osobą, która je wykonuje. Co prawda teraz przerwa, bo w gabinecie awaria, ale mam zamiar kontynuować zabiegi raz w miesiącu (jak ponownie się otworzy).
Pozdrawiam
SylwiU


Wróć do „Rehabilitacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości