Szumy uszne

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

Joanna.28
Posty: 282
Rejestracja: 2012-12-21, 14:09
Lokalizacja: Pomorze

Postautor: Joanna.28 » 2013-05-22, 19:49

Ri pisze:Dziękuję za podpowiedzi.

Joanna.28 pisze:Ja miałam trochę podobny problem, miałam straszne zawroty przy odchylaniu głowy do tylu, (szumy, gwizdy w uszach cały czas), lekarz otolaryngolog zdiagnozował mi BPPV są to położeniowe zawroty głowy pospolicie mówiąc wypada błędnik.


A czy miałaś te dolegliwości "czasowo"? Tzn. czy też polegało to na tym, że objawy się pojawiały, trwało to kilka tygodni i mijało samo?

Chyba wszystkie moje dolegliwości pojawiają się i znikają same po pewnym czasie. A później znów prędzej czy później wracają. Nie miałam dotąd szumów, ale zaobserwowałam to na zawrotach głowy, bólach głowy, mrowieniach, słabszej formie itd.


Cześć :)

Dzwonienie w uszach mam już dlugi czas, na pewno z rok jak nie i dłużej, tylko czasami to dzwonienie jest bardzo głośne i bardzo mi przeszkadza szczególnie wieczorem, a zawroty przeszły mi po tym ćwiczeniu które jest na stronce którą podałam w temacie o zawrotach głowy, biorę też lek memotropil na poprawę krążenia mózgowego i teraz czuję się dobrze tak jak przed moją przypadłością, w tej chwili czekam na wizytę do neurologa kontrolną i będę miała zlecony kolejny rezonans i może wyjaśni się moja sytuacja, taką mam nadzieję.
Same objawy dzwonienie, zawroty , złe samopoczucie, straszne zmęczenie to powraca. A zaczęło się to w październiku zeszłego roku. Nie mam jeszcze diagnozy oprócz BPPV. I tak sobie żyję :)

Pozdrawiam
Asia
Joasia


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości