Poprawiacze humorku

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

luna
Posty: 16
Rejestracja: 2009-10-28, 21:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Poprawiacze humorku

Postautor: luna » 2010-01-03, 21:20

Pytanie za 100 punktów.

Co robicie gdy wasz poziom pozytywnego myślenia sięgnie dna ? Jak poprawiacie sobie nastrój ? Przyznam się bez bicia. Mam dziś spory kryzys emocjonalny. Jestem smutna i zniechęcona. Totalna psychiczna masakra. Dopiero niedawno zostałam zdiagnozowana. I jeszcze sporo kwestii jest dla mnie obca.

Dlatego też pytam się każdego chętnego. Jakie macie sprawdzone sposoby na poprawę humorku ? Zazwyczaj pomagało mi oglądanie jakiejś śmiesznej animowanej bajki. Niestety bajka "Horton słyszy Ktosia" pomogła tylko chwilowo. Lecz gorąco polecam, świetna historia. Ogień w kominku i cieplutkie kakao, ....zdyskwalifikowane. Za bardzo melancholijne. Nawet w chwili całkowitej desperacji wzięłam się za sprzątanie. Nie specjalnie pomogło.

Ale się nie poddaje i dlatego wymyślam kolejne, tym razem bardziej zwariowane sposoby. A wy ?
;-)
Ostatnio zmieniony 2011-06-10, 08:16 przez luna, łącznie zmieniany 1 raz.
luna

szylkretowa
Posty: 1425
Rejestracja: 2008-10-17, 12:04
Lokalizacja: wlkp

Postautor: szylkretowa » 2010-01-04, 00:00

oj ja dzis tez mialam psychicznie bardzo zly dzien...a ratowalam sie chyba tylko po prostu lezeniem i przyspianiem ..:| bo nawet ze mnie nie byl dobry rozmowca..a tak to czesto slucham glosno ,muzyki ale takie nie zadnej melancholijnej tylko ostrej :lol: zeby jakos sie obudzic, wsluchac w rytm dzwiekow i nie myslec o dolach..ale to jest i tak cholernie trudne :-|

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2010-01-04, 00:16

Mi najlepiej pomagają książki, czytając zapominam nie tylko o smutkach, ale często i o całym bożym świecie :mrgreen:
Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2010-01-04, 00:20

Ja też czytam,ale najbardziej humor poprawia mi moje dziecko.Rozmawiamy,taka rozmowa z sześciolatką może bardzo pozytywnie nastroić,bawimy się. Przynajmniej na chwilę zapominam o wszystkim naokoło. ;-)
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-01-04, 09:55

U mnie muza prawie na full codziennie do południa ,dobrze zeby był ktoś na kogo można by wylać żółć ;-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2010-01-04, 14:58

Ostatnio również łapię często doły, bo wszytko mi idzie pod górkę. ....Ale.....
Mnie również rozbawiają fajne bajki - nie spodziewałam się, że będę je oglądać, ale mam 6 letnią córcię. :mrgreen:

Sama też lubię kino, oglądam dużo filmów przede wszystkim polskich.
Słucham muzyki od dyskotekowej, bo wtedy wyobrażam sobie jak tańczę po muzykę klasyczną, która mnie uspokaja.

Lubię strasznie podróże - związane jest to moim zawodem i planuję, planuje kolejne wyjazdy po świecie. To mnie bardzo motywuje, nakręca. Zbieram cenne informację i żyje tym.... :-)
Dużo czytam i ostatnio żyję nadzieją, że zdrowie mi się choć trochę poprawi..... 8-)

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5714
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2010-01-04, 16:43

U mnie na prawie permanentnego (ostatnio) doła. filmy i filmy i obowiązkowa oglądane z żoną (nie stoi w tym momencie nade mną :) )
Mamy zestaw seriali,które lecą u nas na okrągło:
- Skrzydła
- Trzecia planeta od Słońca
- Co ludzie powiedzą

No i nałogowo filmy luzem, ale to zbyt wiele by wymieniać, chociaż ostatnio uśmiałem się nad "Gangiem Dzikich Wieprzy"
Jest ich zresztą tyle, że nie wystarczyłoby pamięci w mojej "ktosiurce" ;-) by wszystkie wymienić.
No i muzyka. Też nie najnowsza, a taka, która przypomni czasy własnej świetności. Wiem, że podobno niedobrze jest patrzeć tylko do tyłu, ale skoro patrząc do przodu niczego ciekawego i dobrego nie widzę...
Od książek odwykłem, chociaż byłem nałogowym pożeraczem. Internet i czytanie na laptopie też może być przyjemne
Znajomych bliskich, do których można by uderzyć w dniach podłych nie mam (już nie mam) więc zostaje tylko najbliższa rodzina i stały kontakt z samym sobą.
Nawet to forum już nie działa na mnie tak jak kiedyś. Pewno to symptomy nadchodzącej starości :oops:


I jak tu się nie denerwować http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,74 ... sceny.html
Obrazek

maria_xx
Posty: 776
Rejestracja: 2008-02-21, 14:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: maria_xx » 2010-01-04, 19:38

Przeczytałam podlinkowany artykuł. To skandal, żeby osobom niepełnosprawnym organizować takie wyścigi. Co za idiotyczny pomysł, żeby o przydziale pieniędzy decydowała kolejność zgłoszeń !!! :evil:

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-01-04, 20:07

UUUUuuuupsssss i znowu mam wszystkiego dość, :evil: . Szkoda, że takie artykuły skutecznie zniechęcają i wcale nie motywują do walki.
Myślałam, że temat założony przez Lunę poprawi mi nastrój, a teraz to już tylko pozostał mi "kącik muzyczny". Reszta niech pozostanie milczeniem.
Obrazek

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-01-04, 20:53

Macie racje szkoda gadac,a ty Bynik nie swiruj o starosci ,no bo co ja miałabym mówic? nastaw lepiej gruszkówke ,bo jak wyszła to wogóle forum cie nie interesuje :lol: ,jutro zrobie pączki na poprawe humorku -uśmiechnijcie sie tylko :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

luna
Posty: 16
Rejestracja: 2009-10-28, 21:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: luna » 2010-01-04, 21:29

No właśnie kochani !

Ślicznie proszę nie zmieniać charakterystyki tematu. A dla ogólnej radochy wklejam kilka klasyków z YouTube które zawsze mi pomagają. Może je ktoś już widział a może nie. Nieważne, jeśli komuś pomogą to będę rada .

http://www.youtube.com/watch?v=W_Fvp_8di8Q
http://www.youtube.com/watch?v=Ocez4ab6aEs
http://www.youtube.com/watch?v=h6-JnD3DKJ0
luna

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2010-01-05, 13:10

luna, dzięki położyłaś mnie na kolana. :-D
Bob budowniczy zawsze da rade.

becia
Posty: 859
Rejestracja: 2009-09-04, 13:19
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: becia » 2010-01-05, 20:00

Luna,reweacja!
Mój płacz,zamienił się w śmiech :-D
becia

artur68
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-11-10, 21:52
Lokalizacja: Lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: artur68 » 2010-01-06, 18:00

Luna może to Tobie pomoże albo też Ciebie rozweseli albo cuś ;-)
´`•.¸(``•.¸ ¸.•`´)¸.•`´)
«´¨ •.¸¸.*DOBRY WIECZÓR *.¸¸.•»
( ¸.•`´(¸.•`´ ``•.¸)``•.¸)
★(—`'*.(—*.¸_¸.* ★ *.¸_¸.*'—)
____★░░░░░★ Tup... tup... tup..
__★░░░░░ ★idzie nocka
_★░░░░ ★i zamyka Twoje oczka.
★░░░░★Mocno trzyma za paluszki,
★░░░░★tuli główkę do poduszki.
_★░░░░ ★Opatula w ciepły kocyk,
__★░░░░░ ★czule szepcząc
_____★░░░░░★ - DOBREJ NOCY.
★(—`'*.(—*.¸_¸.* ★ *.¸_¸.*'—)
(´`•.¸(``•.¸ ¸.•`´)¸.•`´)
«´¨ •.¸¸.*•´ ;).¸¸.•»
( ¸.•`´(¸.•`´ ``•.¸)``•.¸)
Czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi.

Odisseas Elitis

luna
Posty: 16
Rejestracja: 2009-10-28, 21:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: luna » 2010-01-06, 20:20

Jejku i jej. Super słodki i rozkoszny wierszyk. A mój humorek już dawno się poprawił. Pomogła bajka "Lilo i Stitch" oraz kilo czekoladowych ciastek. W końcu ile można się smucić. Życie na tej planecie dają tylko raz, więc lepiej je ciekawiej wykorzystać.

He he.
luna


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości