Bóle kręgosłupa

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2012-01-06, 17:54

moskit30 pisze:Nie dostalam skierwania na kregoslup,lekarka powiedziala zebym zglosila neurologowi bol

neurolog powie, że to SM winne a ty cierp.
Znam to doskonale, znieczulicza i spychologia. Domagaj się od neurologa dowodów, że tam nic nie ma, bo na oko to wiesz... Wygląda na to, że sama prywatnie zaczniesz się badać, ja rezonans kręgosłupa też sama prywatnie robiłam, szkoda tylko że tak późno. Neurolog jak to oglądał, nic nie powiedział, tylko wypisał skierowanie do neurochirurga.
Nie czekaj i Ty tyle czasu.
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Postautor: Myszona » 2012-01-07, 16:55

Tez miałam i mam silne bóle kręgoslupa,neurochirurg szybko zoperowal, choć rezonans wykazal tylko mala wypuklinę!

Niestety, przyczyną moich bóli są (podobno) "plaki esemowe", tak twierdzą utytuowane głowy.
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

Jatagan
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-06, 21:13
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Postautor: Jatagan » 2012-01-09, 21:53

Ciekawe co ja usłyszę... kręgokolumna zaczęła mi naprawdę doskwierać od kilkunastu może dni. Wcześniej łupało ale znośnie. Teraz jest chwilami masakrycznie, zwłaszcza jak się przeforsuję ale uwalić się nie da. Mieszkam w domku, muszę palić, rąbać drewno, nosić "wungiel" że nie wspomnę o moich pociechach które lubią ojca "obciążyć". No i waga.
Kiedy trenowałem ważyłem 103 kg, po roku ważyłem już 136... teraz walczę i zbiłem już do 115 ale i tak za dużo.
Najgorzej jest wieczorami i w pozycji horyzontalnej, jakbym się nie ułożył to naparza jak lewak narodowca na marszu wolności.


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości