Ból głowy i zmęczenie czy już się bać?

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

Naneta
Posty: 24
Rejestracja: 2009-05-26, 15:36
Lokalizacja: Kraków

Ból głowy i zmęczenie czy już się bać?

Postautor: Naneta » 2011-03-04, 23:31

Nie wiem na co zwracać uwagę... Nie ma stwierdzonego sm , ale jestem po pozagałkowym rezonanas czysty. Od kilku dni boli mnie głowa, za okiem. raz jednym raz drugiem i tak od dwóch lat. Boli też między oczami nad brwiami. Ból zawsze nasila się przy pochylaniu głowy, głośnym śmiechu, wysiłku, jestem też osłabiona, bardzo zmęczona jakby wycieńczona. Czy to powód do wizyty u neuro?
Ostatnio zmieniony 2011-03-05, 06:44 przez Naneta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2011-03-04, 23:41

A co na to lekarz? Takie bóle głowy (przy pochylaniu, między oczami) mogą pojawiać się przy chorych zatokach, natomiast ból za okiem, po PZNW moim zdaniem wymaga konsultacji okulisty lub neurologa.
Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-03-05, 00:40

Cześć :)a_g_n_e_s ma racje może to być powód chorych zatok.Najlepiej jakbyś sobie je przebadała,ale powiem ci, ze rok temu miałam pozagałkowe i miałam ból oka przy poruszaniu i jak poruszałam tym okiem to również mnie bolała głowa z tylu.Tylko ze z dnia na dzień traciłam w nim wzrok kolory i widziałam wszystko tak jakby na biało szaro :(ale po 3 tyg zaczęło się poprawiać na szczęście i wzrok powrócił do 90,95%:) A wiec radze ci również odwiedzić okulistę i nie zwlekaj bo już długo ci to dolega,pewnie zrobią ci dno oka i jak stwierdza ze z oczami wszystko git to wyślą cie do neuro.Badz dobrej myśli będzie wszystko dobrze Pozdrawiam cie serdecznie :564:
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Naneta
Posty: 24
Rejestracja: 2009-05-26, 15:36
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Naneta » 2011-03-07, 12:53

Dziękie za odzew dziewczyny, głowa przeszła:) Byc może to skutek wysokiego ciśnienia i kawki:) Natomiast oczka nadal świrują. Po zapaleniu mam zblednięta tarczę odskroniowo, ale boli raz oko po zapalaniu z raz zdrowe... Okulista który mnie badał ok. 5 mies. temu, tzn. neurookulista nie stwioerdził innych zmian a pozagałkowe miałam w 2009 roku. Mam tez polipa nad górną "szóstką", ale ponoć zatoki czyste. Chyba zrobie potencjały w takim razie... Ogólnie nerwicowiec jestem... co leczę farmakologicznie. Słyszałam też że pozagałkowe może być skutkiem dużego stresu, przeżyc emocjonalnych a takowe miałam jak je przechodziałam (nowa praca). Często tez czuję pieczenie tego oczodołu, oczu. Jaby coś mi podgrzewało oczodół, i czasam tak jaby oko sie tam nie mieściło. Podwójnego widzenia nie mam, za to męty, i błyski, i śnieżenie na białych powierzchniach, ehh te oczyska... Oko po pozagałkowym nie wróciło juz do normy a moja neuro po rezo zrobionym przy pozagałkowym z kontrastem, które nic nie wykazało powiedziała że to nie sm... Nie wiem komu wierzyć...

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-03-07, 16:09

Wiesz kochana powiem ci ze mnie tez oczy bola po tym pozagałkowym i mam mety w lewym oku :D a miałam pozagałkowe w prawym :D i czasami mam tak np w nocy jak energicznie poruszę głowa to widzę w tym prawym oku jakby błysk :P ale wiem ze nie tylko my tak mamy dużo ludzi po pozagałkowym ma takie objawy czytałam tutaj na forum ,ale na szczęście da się z tym żyć osobiście juz zaczynam sie przyzwyczajać do tego a te mety juz coraz mniej ich widzę co mnie cieszy :) i te pieczenie tez odczuwam taki jakby gorąc wychodzi mi z oczu i z prawego ucha, również piecza mnie stopy i reszta ciała ale to normalne ponieważ mamy uszkodzony układ nerwowy ;p Ja tak mam od pierwszego rzutu to mi pozostało ale nie jest źle :)chociaż czasami nie czuje sie dobrze np na zmianę pogody czuje się gorzej :(albo po wysiłku lub jak jestem zmęczona to objawy wracają .Ale u ciebie nie stwierdzono sm rezonans masz chyba czysty bo ja mam chyba z 6 zmian , a teraz na pewno juz wiecej :D po prostu musisz uwazac na siebie.Mnie neurolog powiedziała przed pierwszym rezonansem ze jak bede miala czysty rezonans to moze sie zdazyc ze choroba mi sie rozwinie do 10 lat ze moze ale nie musi i ze duzo ludzi ma pozagalkowe z niewyjasnionych przyczyn. Jesli nie masz innych objawow neurologicznych to jest ok ale musisz uwazac na siebie i przynajmniej raz w roku rob sobie rezonans czy cos sie tam nie dzieje Pozdrawiam serdecznie
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości