Złe samopoczucie po wysilku i przegrzaniu

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

milenka
Posty: 195
Rejestracja: 2009-08-28, 23:13
Lokalizacja: olsztyn

Złe samopoczucie po wysilku i przegrzaniu

Postautor: milenka » 2011-10-02, 14:30

wiem kochani ze juz wiele razy o tym pisalam, ale strasznie mnie to niepokoi i nie mam gdzie uzyskac porady.kiedy sie zmecze np.pocwicze mam takie dziwne uczucie w glowie i nudnosci, rozlane cieplo na plecach, tak samo sie czuje po suszarce albo jak jest upal na dworzu.lecze aktualnie borelioze i koinfekcje ale jestem zalamana tymi objawami.a wiem ze sa charakterystyczne dla SM-u.nie wiem czy jesczze isc do neurologa i drazyc temat, moze potrzebna jest punkcja bo tej jeszcze nie mialam.dziekuje wam kochani. mam nadzieje ze mnie nie zlekcewazycie.
Ostatnio zmieniony 2011-11-15, 22:41 przez milenka, łącznie zmieniany 1 raz.
mila

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2011-10-02, 15:32

mileńko,S P O K O i jeszcze raz S P O K O...
Objawy o których piszesz bywają wkurzające,ale...może jest to efekt oddziaływania
organizmu na lek,który aktualnie bierzesz, po wysiłku krew szybciej krąży,większe dotlenienie itd,itd.
nudności,czasem brane medykamenty, nazbyt podrażniają układ pokarmowy
stąd i leczący zalecają specyfiki na osłonę kiszeczekj...
;-)
co w duszy,to i w oczach

milenka
Posty: 195
Rejestracja: 2009-08-28, 23:13
Lokalizacja: olsztyn

Postautor: milenka » 2011-10-02, 15:36

dolegliwosci te ktore mnie strasznie przygnebiaja trwaja juz od 2006 roku i nie jest zwiazane to z braniem lekow.leki biore od niedawna
mila

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2011-10-02, 16:30

Milenka bez nerwów.. :-)
Takie stany przemęczenia po wysiłku ( np. rehabilitacja ) są u mnie normą.I jest tu na forum wiele osób z takimi właśnie problemami.Tak samo ma się sprawa ze słońcem.Krótkie przebywanie jest ok. Dłuższe mnie osłabia. Leczę obecnie chlamydię i słońce źle na mnie działa.
Z tego co wiem borelioza i choroby odkleszczowe mają takie same objawy i symptomy jak sm.Nie denerwuj się więc niepotrzebnie.O punkcji na razie nie myśl..Na podstawie czego rozpoczęłaś leczenie boreliozy..?
Wojtek

milenka
Posty: 195
Rejestracja: 2009-08-28, 23:13
Lokalizacja: olsztyn

Postautor: milenka » 2011-10-02, 16:39

mam lekko podwyzszony poziom IgM norma do 11 u mnie 20 i w koinfekcjach nisko dodatnia bartonelle, yersinie i przebyte zakazenie mykoplazmami
mila

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-10-02, 17:09

milenka pisze: mam nadzieje ze mnie nie zlekcewazycie.

???!
I znowu to samo, i znowu Ci wspaniali ludzie poświęcają dla Ciebie swój czas, a Ty i tak nic z tym nie zrobisz. Smutne, że w Twoim przypadku zawsze to działa w jedną stronę.
Twoje posty i odpowiedzi, od lat te same.
Skąd u mnie taka cierpliwość i nadzieja: a może tym razem?
Obrazek

milenka
Posty: 195
Rejestracja: 2009-08-28, 23:13
Lokalizacja: olsztyn

Postautor: milenka » 2011-10-02, 17:52

tylko dlatego tak sie dzieje bo sie bardzo martwie, a chyba nie oczekuje nic wielkiego.
mila

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-10-02, 18:10

milenka pisze:tylko dlatego tak sie dzieje bo sie bardzo martwie, a chyba nie oczekuje nic wielkiego.

Tu wszyscy się czymś martwią, a niczego nie oczekują. Potrafią przede wszystkim pomagać innym. To naprawdę dobra terapia na własne problemy. Trochę to przykre, wciąż wymagać nie dając nawet :arrow: :-) w zamian. Tyle osób pragnie tu czasem tylko tego - uśmiechu.
Ty dostajesz go w każdej odpowiedzi na swoje problemy, od 2 lat. Może to dla Ciebie nic wielkiego, ale odpowiadają Ci ludzie chorzy, nie opływający w szczęście i dostatek zdrowia. Pewnie czekają właśnie na ten :-) i tyle.
Smutne, bardzo smutne :-/
Obrazek

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2011-10-02, 18:42

milenka pisze:mam lekko podwyzszony poziom IgM norma do 11 u mnie 20 i w koinfekcjach nisko dodatnia bartonelle, yersinie i przebyte zakazenie mykoplazmami
... i doskonale wiesz, że mogą odpowiadać za objawy, które uparcie chcesz dopasować do SM. Dlaczego tak dręczysz chorych ludzi, zamiast im pomagać jako pielęgniarka?? Po co zadajesz pytania, skoro nie chcesz znać odpowiedzi?? Zbadaj sobie tarczycę, zrób badania pod kątem układu krążenia, idź do ortopedy, a w pierwszej kolejności do psychiatry, bo już chyba tylko on jest w stanie Cię przekonać, że nie masz SM...
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości