Skleroterapia

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

kafia
Posty: 68
Rejestracja: 2011-10-22, 11:05
Lokalizacja: Legnica

Skleroterapia

Postautor: kafia » 2012-05-09, 16:33

Nie wiem gdzie umiescic temat wiec pisze tutaj. Czy macie jakies doswiadczenia w tym temacie? mialam na dzis umowiony zabieg skleroterapii, mialo sie spelnic moje marzenie i mialam pozbyc sie zylakow i naczynek ale niestety, kiedy lekarz dowiedzial sie ze choruje na sm powiedzial ze nie zrobi mi tego zabiegu. jutro ma skonsultowac sie z neurologiem i pogadac, czy byly juz prowadzone jakiekolwiek badania na ten temat, czy ta substancja moglaby jakos zaszkodzic, ale on o czyms takim nie slyszal.. malo co sie nie rozplakalam, ale lekarz zachowal sie w porzadku, powiedzial ze chce miec czyste sumienie i skoro nie wie jak to moze na mnie podzialac to sie wstrzyma. szkoda... Ma ktos moze jakies doswiadczenie w temacie skleroterapii?

kafia
Posty: 68
Rejestracja: 2011-10-22, 11:05
Lokalizacja: Legnica

Postautor: kafia » 2012-05-13, 21:18

niestety a moze stety nikt w temacie sie nie odezwal, jednak gdyby ktos w przyszlosci sie zastanawial nad tym zabiegiem to okazuje sie ze nie ma zadnych przeciwwskazan, takze smialo mozna pozbywac sie zylakow i pajaczkow. Ja juz jestem po pierwszym zabiegu, czuje sie dobrze, a w pitaek kolejny. Pozdrawiam


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości