Niezborność

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

Myszka
Posty: 28
Rejestracja: 2012-12-28, 12:57
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Niezborność

Postautor: Myszka » 2013-01-10, 22:44

Z góry przepraszam jeśli już był taki temat, ale szukałam i nie znalazłam, więc piszę...
Napiszcie, proszę czy macie problemy z niezbornością dłoni i jeśli tak to jak sobie z tym radzicie? Robicie jakieś specjalne ćwiczenia? Obecnie jest to mój największy problem, bo nawet z zapięciem guzików mam kłopot:(
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami które zaparły dech"

aga84
Posty: 26
Rejestracja: 2013-01-03, 17:33
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: aga84 » 2013-01-10, 23:39

Zdarzało się, u mnie zwykle dotyczyło to jednej dłoni z tego co pamiętam, nie robiłam jakichś wyrafinowanych ćwiczeń, ściskałam tą dłonią gumową piłeczkę z wypustkami i starałam się wykorzystywać mniej sprawną w danej chwili ręke/dłoń tak jakby nic się nie działo, żeby jej nie rozleniwiać, codzienne czynności trwały dłużej, odkręcenie kranu, zapinanie/rozpinanie guzików itp. itd. graniczyło niemalże z cudem, ale upór i konsekwencja są miarą sukcesu ;-)
"Jutro wsiądę na skuter, będę mieć wszystko w d...e."

Niezapominajka
Posty: 56
Rejestracja: 2011-09-25, 17:13
Lokalizacja: P-no
Kontaktowanie:

Postautor: Niezapominajka » 2013-01-22, 15:08

Ja mam ten problem na porządku dziennym... Może nie z zapinaniem guzików, ale kiedy np. biorę coś w rękę i się na tym nie skupię to mi zaraz wypadnie, potrafi mi wypaść po 3 razy, zanim już nie upuszczę. Butelkę odkręcić odkręcę, ale zakręcić już nie bardzo, po kilka razy, nim mi się korek w końcu owinie na dzióbku heh. Miewam też bóle dłoni, nie wiem, czy jedno z drugi ma coś wspólnego. Był taki czas, że tłukłam szklankę za szklanką zmywając naczynia... Wszystko jest do przeżycia PÓKI CHODZę, bo utraty sprawności i siły w nogach boję się najbardziej.
Pozdrawiam! :)
- Puchatku?
- Tak, Prosiaczku?
- A nic... Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości