Kłopoty z nogami

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

ana-fana
Posty: 82
Rejestracja: 2013-05-26, 21:54
Lokalizacja: Braniewo
Kontaktowanie:

Postautor: ana-fana » 2014-11-05, 18:08

Hej!
też pracuję, ale praca spokojna siedząca, inaczej nie dałabym rady. Może poszukać innej pracy takiej mniej obciążającej.

aga65
Posty: 9
Rejestracja: 2013-11-15, 19:05
Lokalizacja: Olsztyn

aga65

Postautor: aga65 » 2014-11-07, 19:56

Cześć!

Ja też mam pracę fizyczną i cały czas na nogach z przerwą tylko na śniadanie. Nie ukrywam że mam problem z nogami ale na ostatniej wizycie kontrolnej p.dok.powiedziała mi że bardzo dobrze że pracuję.
Ja problem rozwiazałam w taki oto sposób
-mój przełożony wie o mojej chorobie
-mam przyznana grupę inwalidzką
-jak mam gorsze dni to mogę liczyć na wyrozumiałośc

proponuję rozmowę z przełożonym

pozdrawiam

lilianka
Posty: 296
Rejestracja: 2009-12-02, 18:01
Lokalizacja: poznań

Postautor: lilianka » 2014-11-19, 12:57

Proponuję wywalczyć coś w pracy lub ją zmienić. Też pracowałam na zmiany, 7 dni w tygodniu, czasem po 12h i nie wytrzymałam za długo. W ciągu niecałego roku takiej pracy miałam 3 rzuty, także miodzio ;)
A co do tematu, to jak pewno zauważyliście każdy ma inaczej ja np. po intensywnych wieczornych ćwiczeniach po których ledwo chodzę, następnego dnia rano czuję się bardzo dobrze i łatwiej mi się pokonuje drogę do pracy.
Przy jakimś dłuższym spacerku kilkukilometrowym zdarza się, że muszę przystanąć i odpocząć, ale jakoś idzie :) Niejednokrotnie bardziej się zmęczę stojąc w kuchni przy garach 2h :P
Rehabilitanci też mi mówili, że nie należy doprowadzać do takiego zmęczenia po, którym chodzić nie można. Pytanie jak to zrobić skoro mnie wszystko męczy?
Chyba każdy sam musi odnaleźć własny sposób.
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę." Frank Zappa

krysia69
Posty: 62
Rejestracja: 2008-12-18, 09:02
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: krysia69 » 2014-11-19, 22:17

Jeśli się już zrobi gorzej to raczej nie wróci się juz do poprzedniego stanu wiec jesli mozna należy się oszczędzać wysiłek moze spowodować rzut albo powoli pogarszać sprawność. Wiem to z własnego doświadczenia.Praca napewno jest potrzebna ale trzeba szukać takiej żeby nie przyśpieszała niepełnosprawności
Witam !
w prezencie świątecznym otrzymałam dziagnozę ...SM

towen1
Posty: 4
Rejestracja: 2016-12-15, 08:26

Kłopoty z nogami

Postautor: towen1 » 2017-01-20, 06:26

Witam, kochani mój problem z nogami jest taki że funkcjonuje sprawnie, pracę ma siedzącą wręcz sama podnoszenia się i spaceruje chociaż chwilę ale zbliża się wieczór a mnie dopada ból że tylko leżeć, nogi robią się ciężkie i jakby były spuchniete jest to codziennie o tej samej porze :agresywny:

towen1
Posty: 4
Rejestracja: 2016-12-15, 08:26

Kłopoty z nogami

Postautor: towen1 » 2017-01-20, 06:26

Witam, kochani mój problem z nogami jest taki że funkcjonuje sprawnie, pracę ma siedzącą wręcz sama podnoszenia się i spaceruje chociaż chwilę ale zbliża się wieczór a mnie dopada ból że tylko leżeć, nogi robią się ciężkie i jakby były spuchniete jest to codziennie o tej samej porze :agresywny:

towen1
Posty: 4
Rejestracja: 2016-12-15, 08:26

Kłopoty z nogami

Postautor: towen1 » 2017-01-20, 06:30

Troszkę nie skladnie napisałam :dash1: chodziło mi o to że się podnosze i spaceruje aby się nie zasiedziec :blush: i czy ktoś ma takie objawy?


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości