Pękające żyły

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Pękające żyły

Postautor: zosiako » 2014-09-15, 19:47

Witam,

Chciałam się podpytać, bo już sama nie wiem co robić. Może ktoś będzie umiał coś poradzić?

Od kilku miesięcy pobolewają mnie palce u rąk. Bolą mnie w stawach palców, kostek na dłoniach i nadgarstki. Ból nasila się do momentu kiedy palce zaczynają drętwieć i nie nie jestem w stanie ich zginać i prostować. Jeżeli je zegnę lub wyprostuję na siłę, (boli jak jasna ....) to pękają mi na nich żyłki i robią się takie paskudne wylewy. Oprócz stawów w palcach, podoba sytuacja zdarza się na kostkach dłoni.

Byłam u reumatologa - nic nie widzi, u lekarza od żył, stwierdził, że widocznie taka moja uroda.
Biorę Wit C , a ta uroda to mi się chyba z wiekiem przypałętała. Ktoś ma jakiś pomysł, co z tym fantem zrobić?
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez zosiako, łącznie zmieniany 1 raz.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

olka
Posty: 67
Rejestracja: 2014-01-26, 20:53
Lokalizacja: niedaleko

Postautor: olka » 2014-09-15, 21:31

Rutinoscorbin, witamina PP - wzmacniają i uszczelniają ścianki naczyń możesz też pić zioła:
- kasztanowiec (napar z jego kwiatów pije pije się dwa razy dziennie),
- arnikę (napar z ziela warto pić trzy razy dziennie),
- nagietek, skrzyp polny ( napar stosuje się do kompresów i przemywań).
Warto również popijać ziółka poprawiające krążenie krwi, np. głóg, dziką różę, serdecznik.
Dobrze jest stosować niskokaloryczną dietę, bogatą w warzywa i owoce. Także domowe przetwory jarzynowo - owocowymi zawierają bardzo dużo tak niezbędnej przy kruchych naczyniach witaminy C.


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości