Skurcze nóg - dziwne

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

Fitokarek_ona
Posty: 20
Rejestracja: 2014-11-15, 15:29
Lokalizacja: kuj-pom

Skurcze nóg - dziwne

Postautor: Fitokarek_ona » 2014-11-21, 12:01

Witam! Powiedzcie mi, czy w Waszych przypadkach też mieliście bolesne skurcze nóg? To nie są takie jak np skurcze łydek. To co dzieje się u mnie od wczoraj to przeskakujące intensywne i bardzo bolesne skurcze w udach, Ból jest wielki i mam kłopoty z chodzeniem, bo mięśnie w miejscu skurczu są jak kamień. Mieliście / macie coś takiego? Do tego straszne mrowienie :(
Ostatnio zmieniony 2014-11-26, 22:25 przez Fitokarek_ona, łącznie zmieniany 1 raz.

justii
Posty: 60
Rejestracja: 2013-08-27, 12:12
Lokalizacja: Ś-ca

Postautor: justii » 2014-11-21, 13:54

Ja mam tak, że np. mięsień typu bi/triceps kurczy się tak jakbym go spinała świadomie,ale to jest samo z siebie. I skacze mi też, drga. Wszystko się dzieje poza moją kontrolą i nie ma mocnych, bym była w stanie to "rozluźnić". Miałam taką sytuację z mięśniami w łydkach. Też utrudniało to poruszanie się czy wykonywanie jakichś prac rękami. Wydaje mi się, że to po prostu spastyczność i że tak już czasem jest. Zwykle przechodzi na następny dzień po przespaniu. Zdążyłam przywyknąć :)

Ula Siwek
Posty: 19
Rejestracja: 2014-10-22, 20:37
Lokalizacja: Nysa

Postautor: Ula Siwek » 2014-11-22, 18:57

Ja mam bardzo bolesne przykurcze nog w nocy.
Budze sie i probuje wyprostowac nogi, bol ogromny!!
W dzien bola mnie uda i to nieustannie, w sumie bol nog i problemy
z nimi to najgorsze dla mnie skutki choroby. Wszystko inne to nic.
Pochodze intensywniej niz zazwyczaj i wyje z bolu.

Pozdrawiam :-)
ulla72


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości