Samopoczucie po Solu Medrolu

Jak czujesz się w tym momencie?

Moderator: Beata:)

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2009-07-28, 09:24

Ja też biorę beta już od prawie 8 miesięcy a gorączka i dreszcze odwiedzają mnie prawie co noc.....
Nadzieja umiera ostatnia ...

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2009-07-28, 21:49

ja też biore beta, wcześniej brałem przez 2lata i przez te lata miałem dreszcze i gorączkę no i wspomnę że przez ten czas schudłem 15kg, później miałem 7miesięcy przerwy i teraz znów biorę...

tereniaa
Posty: 224
Rejestracja: 2009-02-18, 13:27
Lokalizacja: lubelskie
Kontaktowanie:

Postautor: tereniaa » 2009-08-05, 11:43

a macie sztywne i ciężkie nogi bo ja mialam przez cały okres brania beta gorączkę i te nogi i przerwałam. Choć teraz jestem na BG12 i też mam sztywne i ciężkie nogi ale gorączki juz nie mam :lol: :lol:

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2009-08-05, 17:42

gorączkę mam jak zmieniam godzinę dawania zastrzyków np wcześniej dawałem o14 a następną dawkę musiałem wziąć o22 bo mnie nie było w domu to w nocy dostałem gorączkę a jak później znów zmieniłem godzinę to znów była gorączka, jak mam gorączkę to momentalnie idzie mi w nogą, robi się taka ciężka i bezwładna.
nogi robią się ciężkie w nocy w ten dzień co robiłem zastrzyk i na drugi dzień rano ale to szybko mija i jest później wszystko dobrze i nie za każdym razem tak mam :-)
da się to wszystko przeżyć i nie jest tak źle...

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-02-27, 23:12

Witam właśnie przyszedł do mnie list z wynikami
smear test i cervical screening i wszystkie badania nie wyszły perfekcyjnie i rezultat jest taki ze jestem w malym ryzyku zachorowania na raka szyjki macicy ,mam pytanie czy jest to mozliwe ze moje badanie wyszlo zle poniewaz dzien wczesniej wlozylam sobie do pochwy globulke cicatridina i napisali mi ze przysla mi znowu zaprosznie na badanie strasznie sie boje mam 26 lat
okres dostaje co 26lub 27 dni i nie mam krwawien miedzy miesiaczkami od 11 lat jestem z jednym partnerem nigdy z nikim innym nie spalam .Pozniej sprawdzilam na necie
ze nie moge przynajmniej 3 dni przed badaniem cytologiczynym uzywac zadnych globulek dopochwowo na zawartrosc chemiczna a ja jestem pewna ze cos tam mi jeszcze zostalo z tej globulki Mieszkam
w Londynie i od prawie 2 lat jestem chora na stwardnienie rozsiane i bardzo sie boje:(Przepraszam ze pisze o tym na tym forum :( ale wiem ze moge na was liczyc Pisalam o tym na innych forach ale od paru dni nikt mi niec nie odpisuje a ja sie strasznie denerwuje i nie mam apetytu :( i boje sie ze przez te nerwy bede miala rzut :( Pozdrawiam was serdecznie
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2011-02-28, 06:26

Nie bój się! Idź na powtórne badanie,może ten wynik spowodowany był globulką,sprawdź i głowa do góry. Nawet jeżeli to jest to co myślisz to w fazie podejrzeń jest do wyleczenia.
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-02-28, 07:21

Rozumiem Cię doskonale, ja też miałabym wielkiego pietra, ale pocieszające jest :arrow:

darisa pisze:dzien wczesniej wlozylam sobie do pochwy globulke cicatridina



darisa pisze:3 dni przed badaniem cytologiczynym uzywac zadnych globulek dopochwowo na zawartrosc chemiczna a ja jestem pewna ze cos tam mi jeszcze zostalo z tej globulki


Dlatego by rozwiać wszelkie wątpliwości badanie powtórz. Mam nadzieję, że to zwyczajna pomyłka. :-) Tego się trzymaj. :-)

Będzie dobrze, zobaczysz. :-) Nie zastanawiaj się zbyt długo i zrób jak najszybciej badania.

Serdecznie pozdrawiam. :-)

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2011-02-28, 11:58

dariso- popieram jak najbardziej dziewczyny. Czasami nawet najmniej niby szkodliwy i najmniej inwazyjny środek potrafi tak skołować organizm, że wychodzą cuda- niewidy. Skoro zaś wzięłaś globulkę to obraz badania mógł być zafałszowany jej wpływem. Spokojnie,weź głęboki oddech i powtórz badanie. Życzę odzyskania spokoju ducha i samych pomyślnych wieści. Trzymaj się dzielnie :-)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-02-28, 12:51

Dariso Anie i Sylwiątko mają rację, popieram w 100%.
min. 3 dni przed badaniem nie wolno nic brać dopochwowo.
Powtórz badanie i sprawdż, czy nic złego się nie dzieje.
Pozdrawiam. :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-02-28, 15:54

Dziekuje moi kochani wiedzialam ze moge na was liczyc :) W czwartek ide do swojego lekarza rodzinnego porozmawiac o tym i czekam na list z zaproszeniem na kolejna cytologie napisali mi w liscie ze przysla mi w krotkim czasie :) Moja cytologia z zeszlego roku ktora robilam w polsce wyszla ok moja gin mi powiedziala ze nie stwerdzono neoplazji srdonablonkowej ani nowotworu zlosliwego i wskazana cytologia za 12 miesiecy i teraz ten wynik z lutego mnie zaskoczyl ale tak jak mowie ze uzylam globulki a nie wolno :( a nawet gdyby tam wyszlo cos nie tak to napisali mi ze mam male ryzyko a wiec chyba nie jest tak zle Jeszcze raz dziekuje wam i napisze wam w czwartek co o tym mysli moj lekarz rodzinny :) Pozdrawiam :)
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-02-28, 18:55

darisa pisze:czekam na list z zaproszeniem na kolejna cytologie napisali mi w liscie ze przysla mi w krotkim czasie

Dariso , gdyby było podejrzenie czegoś złego, nie kazali by Ci czekać .
Spokojnie, wszystko będzie dobrze :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-02-28, 19:59

O to tresc tego listu jakbym mogla kogos z was prosic o dokladne przetlumaczenie bo lekarza mam w czwartek dopiero i oczywiscie jutro rano od razu dzwonie po tlumacza :D I am pleased to inform you that your recent screening test taken on 14 o2.2011 showed no evidence of abnormality. Your next screening test is due on 14,02.2014 you should receive a letter inviting you to attend nearer the time if you do not get an invitation at that time please contact your Gp practice or the clinic where you normally have your test taken to arrange an appoitment Cervical screening like other medical tests is not perfect and does not find every abnormality in the cervix The result of this test means you have littel risk of developing cervical cancer at this time.If you have any unusual symptoms like discharge or irregular bleeding please contact the surgery
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-02-28, 21:49

darisa, reasumując- wyniki Twojego badania nie wykazują anomalii. Następne badanie jest przewidziane na 14.02.2014 i jeśli będziesz czymś zaniepokojona masz się zgłosić do swojego lekarza.Czyli same dobre wieści, bez dosłownego tłumaczenia oczywiście ;-) Gratuluję :lol:
Obrazek

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-02-28, 22:43

A ja to ruzumie tak, ze mam male ryzyko na zachorowanie dokladnie te slowa i ze moje badania nie wyszly perfekcyjnie Cervical screening like other medical tests is not perfect and does not find every abnormality in the cervix The result of this test means you have littel risk of developing cervical cancer at this time.If you have any unusual symptoms like discharge or irregular bleeding please contact the surgery Tak to zrozumialam ze mam male ryzyko na rozwuj raka szyjki macicy :( Juz sama nie wiem kurcze jestem strasznie zdenerwowana :( Przepraszam ze tutaj o tym pisze :( ale tak jak pisalam wczesniej na innych forach typu Kafeteria do dzis mi nikt nic nie odpisal :( jeszcze raz przepraszam
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-03-01, 07:48

Daria, nie przepraszaj, bo nie masz za co ;-) Szklanka jest w połowie tak samo pusta jak i pełna :-) Czytasz to, czego się najbardziej obawiasz i jest to zrozumiałe. Pamiętaj jednak o sednie wyniku ;-)
Pozdrawiam i trzymaj się :-)
Obrazek


Wróć do „Obecne samopoczucie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości