Lakarze i szpital Orłowskiego w Warszawie

Chorzy na SM muszą trzymać się razem.

Moderator: Beata:)

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Lakarze i szpital Orłowskiego w Warszawie

Postautor: Me_Lilo » 2009-07-30, 19:27

Witajcie:)

Niedawno trafiłam na lekarze ze szpitala Orłowskiego w Warszawie. Wydaje się super - konkretny, pomocny, dobry diagnosta...czy ktoś jeszcze tam się leczy? Prawdopodobnie będę tam już pod opieką:)
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"

Ri
Posty: 164
Rejestracja: 2009-04-05, 18:51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ri » 2009-07-30, 19:55

A co to za szpital? Gdzie on jest? Pierwsze słyszę...
Prowadzi mnie od lat niewidzialna siła, która nadaje sens i każe trwać...

Ri
Posty: 164
Rejestracja: 2009-04-05, 18:51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ri » 2009-07-30, 19:58

Nie wiem nic na temat tego szpitala. trafiłam jednak dosłownie przed sekundą na ten artykuł: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,9519 ... jecia.html
Nie wiem czy to coś wnosi do tematu, niemniej jednak mowa m.in. o szpitalu Orłowskiego ;)
Prowadzi mnie od lat niewidzialna siła, która nadaje sens i każe trwać...

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2009-07-30, 21:25

Dorota, opieka to może za dużo powiedziane, ale leżałam tam w zeszłym roku, wykluczono SM, a resztę znasz...
Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Me_Lilo » 2009-08-02, 01:10

No wiem Kochana, że masz kontakt z tym szpitalem:) Ale właśnie ciekawi mnie, czy ktoś jeszcze korzysta z opieki tam:)
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"

anusia
Posty: 433
Rejestracja: 2008-08-05, 15:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: anusia » 2009-08-08, 11:41

U mnie tam podejżewano i stwierdzono S.M . Właśnie w Tym szpitalu na oddziale neurologicznym , tutaj musze się zgodzić z agnes nie juest najlepszym szpuitalem i ostrzegam za wczasu zgadzasz się na jedną p-unkcje jeśli będzie potrzebna i niech biorą tyle płynu aby im starczyło do wszystkich badań . POWIEDZ LEKARZOWI ZA WCZASU ŻE NIE WYRAZISZ ZGODY NA KOLEJNĄ PUNKCJE !!!!!!!! Ja musiałam mieć 3 aby kretyni zrobili wszystkie badania.
Jest to mój szpital rejonowy przy ul.Czerniakowskiej 231 szpital Witolda Orłowskiego .
W Wawie nie znam szpitala który mogła bym polecić. Nawet Instytut na Sobieskiego do du.. . Choć z małym wyjątkiem jedyna lekarz która jest w teście który biore od stycznia tzw. lekarzem dodatkowym dr. Kurowska to jest lekarz któremu można zasufać choć też nie do końca . Nie ma dobrych lekarzy jeśli mowa o SM.
Oni się uczą od Nas. Jedynie po co się idzie do szpitala to sterydy i jak nie masz to potwierdzenie SM.
P.S NIE POLECAM REHABILITACJI NA CZERNIAKOWSKIEJ!!!!!!!!!!
2X PRZY REHABILITACJI TAM WŁAŚNIE ZASŁABŁAM Z WYCIęCZENIA , MOŻNA POWIEDZIEć PARE MIESIęCY PO POTWIERDZENIU CHOROBY :evil: NIE WIEDZĄ CO TO S.M REHABILITANCI. UWAGA!!!!!!!!!!!!!
WIOSNA, NOWE ŻYCIE :))))

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2009-08-08, 11:51

Ja trafiłam akurat na lekarkę, która przy punkcji pobrała więcej płynu, żeby nie kłuć mnie ponownie. Co do rehabilitacji to zgadzam się z anusią, że nic nadzwyczajnego, ale ćwiczenia w domu to nie to samo, więc trzeba korzystać z tego co jest...
Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Me_Lilo » 2009-08-10, 17:01

No kurczę - a mi ten lekarz akurat wyjątkowo pasuje..hmm..już sama nie wiem;/
Dziś idę na kolejna wizytę u mojego 1 lekarza - dla odmiany ze szpitala na Szaserów:)
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"

anusia
Posty: 433
Rejestracja: 2008-08-05, 15:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: anusia » 2009-08-10, 18:31

Wiesz co Me_Lilo - czy mówisz o panu dr. Palasiku???????? Nie zamieniła bym swojego lekarza na niego , ale to jest moja opinnia . Byłam jego pacjętką i z wielkim hukiem rozstałam się z tym lekarzem . Może i jest to dobry ale... dopowiedz sobie reszte . :-/
WIOSNA, NOWE ŻYCIE :))))

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Me_Lilo » 2009-08-11, 09:53

Hmm..napisałam Aniu piva do Ciebie, bo aż z tak negatywna opinią o dr Palasiku to się nie spotkałam:( On ma w necie raczej same pozytywne opinie;/ No ale już się wczoraj przekonałam - byłam na wizycie u 1 neurologa u którego się leczę - i on ma opinię taka jak lekarze z Sobieskiego a nie dr P. Tzn. że moje badanie neurologiczne nie jest specjalnie mocno od normy..raczej ze względów nerwicowych, a moje objawy tj. wszelkie "strząsy" 9stopo, rzepko, dłonio) nie są typowe dla SM:/
No więc chyba pozostanę przy leczeniu sie i pod opieką Poradni Sm na Sobieskiego :)
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"


Wróć do „Musimy trzymać się razem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości