Teraz my

Chorzy na SM muszą trzymać się razem.

Moderator: Beata:)

lilianka
Posty: 296
Rejestracja: 2009-12-02, 18:01
Lokalizacja: poznań

Postautor: lilianka » 2010-02-26, 13:50

Elżbieta pisze:I to również jest im wytykane.


Jakby nie było, jest to jakieś tam zwrócenie uwagi, ale nikogo nie wymieniam z nicka. Może błędnie czuję, że mam czyste sumienie ;)

Elżbieta pisze:Pisząc w "szybkiej odpowiedzi" od razu podkreślają się na czerwono błędy


Zastanawiam się, ale zdaje się, że nie zawsze tak jest. Błędy podkreślają się na czerwono jeśli zainstalujemy w przeglądarce internetowej odpowiedni język (polski) i włączymy funkcję "sprawdzania pisowni".

Faktycznie-miło czyta się poprawnie napisane posty :)
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę." Frank Zappa

Awatar użytkownika
ania.m
Posty: 816
Rejestracja: 2007-06-30, 19:38
Lokalizacja: K-ce

Postautor: ania.m » 2010-02-26, 14:01

lilianka pisze:A co do "byków" to ja akurat nie jestem zwolennikiem wytykania błędów ortograficznych ludziom w sferze Internetu.

net to media takie jak prasa, itp. czy dobrze czytałoby Ci się artykuły w gazetach, gdyby było w nich mnóstwo błędów :?:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

do wentilo:
neola pisze:Nie miej pretensji do ani.m, że zwraca Tobie na to uwagę bo gdybyś czytał inne tematy to byś się zorientował, że innym tez zwraca na to uwagę więc nie jesteś sam, a ja jestem jej za to wdzięczna.

lilianka pisze:Poza tym jest to niesprawiedliwe, że akurat Piotrowi zostało to wypomniane.
Lilianko,
Neola dobrze zauważyła, nie tylko wentilo miał "pokazywane" swoje błędy! ;-)
**Nunca Diga Nunca**
http://aktiv-med.pl :good:

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-02-26, 14:03

No i skończyliśmy temat poprawnej pisowni, przez co i szacunku do czytających.

"Teraz my" napiszmy sobie, co robimy, aby choroba nas nie zdominowała.Chyba tak jak z miłością, prawda? Może niezbyt fortunne porównanie, ale zarówno o jedno jak i drugie trzeba CODZIENNIE walczyć.Najlepiej dystansem i dobrym humorem. ;-)
Obrazek

lilianka
Posty: 296
Rejestracja: 2009-12-02, 18:01
Lokalizacja: poznań

Postautor: lilianka » 2010-02-26, 14:18

ania.m pisze:net to media takie jak prasa, itp. czy dobrze czytałoby Ci się artykuły w gazetach, gdyby było w nich mnóstwo błędów :?:


Prawda. Właśnie przeczytałam regulamin i na tym forum obowiązuje "stosowanie się do podstawowych zasad ortografii i interpunkcji". Zatem więcej nic nie dodam :)

ania.m pisze:Neola dobrze zauważyła, nie tylko wentilo miał "pokazywane" swoje błędy! ;-)


Faktycznie, nie tylko ;) Ja czytam forum wybiórczo więc nie wszystko wiem. :) A rzeczywiście Aniu, zwracasz uwagę każdemu kto walnie byka ;)

Sądzę, że można powrócić do tematu głównego, tak jak tuja zauważyła :D
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę." Frank Zappa

Wentilo65
Posty: 66
Rejestracja: 2009-11-03, 13:49
Lokalizacja: Jastrowie

Postautor: Wentilo65 » 2010-02-26, 15:31

Dobra! czepiacie się mojej ortografii , a mi palce siadają , się skręcają.Nie raz nie mam siły dobrze nacisnąć klawisza, może dlatego te błędy.Nikt mnie tu widzę nie lubi, żałuję, że ponownie tu wróciłem?.Usuwam się z tego forum, bo nikt nie stara się mnie zrozumieć, nawet Pani Neola Administrator mnie tu neguje!Widać, że wszystkie jesteście super doskonałe!Chyba jednak, wydaje mi się, za zdrowe jeszcze?Nie ma sensu, abyście dalej się ze mnie naśmiewały!.Więc żegnam, super doskonałe kobiety baj !....... :evil: :2:
Piotr

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-02-26, 16:31

Akurat zdążyłeś mnie wyprzedzić Piotrze ,chciałam właśnie napisać ,bo zapomina się co SM potrafi zrobić z człowiekiem,mało to ludzi ma uszodzenia w miejscach odpowiedzialnych za : np, pamięć - itd ,itp ,to co ,dla takich nie mamy serca? ,nie mogą pisać,bo gubią się w tym co chcą napisać? ,plączą się,zjadają litery ,zamazała im się tzw. bystrość umysłu ,nie to nie tak powinno być ,to nie jest forum dla wybranych .
Stoi jak byk [forum dla ludzi chorych na sm ]i nie tylko :evil:
Apropo , pomysłu tujki - żeby choroba mnie nie zdominowała ,dużo czytam ,rozwiązuję sudoku ,krzyczę na męża [przynosi ulgę polecam] pomagam w lekcjach córce i takie tam -codzienność ,[codziennie jestem na forum ]-to już chyba nałóg ,pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2010-02-26, 16:44

renia1286 pisze:,krzyczę na męża [przynosi ulgę polecam
:mrgreen: skąd ja to znam?
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2010-02-26, 17:22

Ja jeszcze czasami czymś rzucę!! I to dosłownie!!!
Piotrze doskonale rozumiem,że uważasz,że jedyną nadzieją dla Ciebie jest udrożnienie żył,ale wyluzuj....czasami rozmowa o niczym,nawet ta wirtualna pomaga zapomnieć o codzienności!
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-02-26, 17:28

Sylwiątko pisze:Ja jeszcze czasami czymś rzucę!! I to dosłownie!!!


Jeszcze nie próbowałam, ale czas zacząć z okazji nadchodzącej wiosny :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2010-02-26, 17:39

lilianka pisze:A rzeczywiście Aniu, zwracasz uwagę każdemu kto walnie byka

tak tak,w rzeczy samej ,w rzeczy samej...
albo ja przyślepa jestem,albo odwagi komuś brak,albo uśmiech na końcu Twojego postu mówi sam za siebie ;-)

Stoi jak byk [forum dla ludzi chorych na sm ]i nie tylko

dziękuję Reniu-ta obrona i mnie się może przydać,bo w realu przestawiam sylaby mówiąc,więc tylko co patrzeć jak pojawią się literówki w pisowni:roll:

i tak już zupełnie na marginesie-cudowna funkcja "edytuj"-jakże pomocna-nieprawdaż? :mrgreen:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4


Wróć do „Musimy trzymać się razem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości