Koncert dla SM'owych ;)

Chorzy na SM muszą trzymać się razem.

Moderator: Beata:)

SanDer_A
Posty: 9
Rejestracja: 2010-09-02, 23:26
Lokalizacja: z domu :]
Kontaktowanie:

Koncert dla SM'owych ;)

Postautor: SanDer_A » 2010-09-07, 23:24

Może Wam się wydać głupi ten pomysł, ale.......

Mam pewien plan, z tym że nie wiem czy dobry i to WY musicie to ocenić razem ze mną :-)

A więc................... chcę zorganizować koncert z myślą o ludziach chorych na SM :) moja mama ma znajomego, który choruje na SM i prowadzi swoją fundację. Mam zamiar się z nim skontaktować i skonsultować ewentualne kroki ku temu :) Planuję najpierw zgłosić się do urzędu miasta (w imieniu tejże fundacji) czy nie byliby chętni pomóc mi w zorganizowaniu takiej zabawy :)
Jak się bardzo postaram to jestem w stanie dotrzeć do paru zespołów (m.in. Dżemu, Łez, Formacji Nieżywych Schabuff oraz kabaretu Paranienormalni). Nie myślę o jakiejś zbiórce pieniędzy, ale jak koncert doszedł by do skutku to na pewno będę ogłaszać, że "każdy grosz przyniesie nadzieję na leczenie bynajmniej dla niewielkiej części ludzi którzy dzielą mój los" (nie będę tego robiła dla siebie ;) ) :)

Co o tym myślicie? Liczę się z Waszym zdaniem i jeżeli stwierdzicie, że ten pomysł jest dobry, to zrobię wszystko (chociaż wiem, że będzie ciężko), żeby to wypaliło ;)

aha, ewentualny koncert odbył by się na Śląsku (w Katowicach), jeżeli znacie jakieś zespoły (mniej lub bardziej znane-nieważne:) ), które zagrałyby na tym koncercie (nieodpłatnie), to proszę o kontakt ze mną :) Jeżeli podejmę dalsze kroki w tym kierunku, to mam nadzieję, że na przyszłe lato uda się zorganizować taką zabawę :)

No i zależałoby mi na tym, żeby było jak najwięcej ludzi, którzy są chorzy na SM. Czy ktoś z Was dałby radę uczestniczyć w takiej zabawie w Katowicach? :)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-09-08, 08:13

SanDer_A pisze:Może Wam się wydać głupi ten pomysł,

Sandro, każdy tego typu pomysł jest świetny.Zawsze podziwiam takich ludzi, jak Ty.
Trzymam kciuki za wytrwałość, przebojowość oraz dar przekonywania :-)
Dla mnie to niestety za daleko, ale jestem przekonana, że wiele osób skorzysta.
Działaj, działaj dziewczyno w naszym imieniu też :-D Takich ludzi jak Ty potrzeba jak najwięcej ;-)
Oczywiście opisuj nam proszę Twoje kroki i rezultaty całego przedsięwzięcia :-)
Pozdrawiam.
Obrazek

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2010-09-08, 08:14

SanDer_A napiszę krótko....Bardzo mi się podoba Twój pomysł i plan. :-) To fajne, że masz w sobie tyle zapału, by innym pomóc i zwrócić właśnie w ten sposób na problem ludzi borykających się z sm'em.

Mogę życzyć Tobie powodzenia i żałować, że nie mieszkamy gdzieś bliżej siebie.

:516:

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2010-09-08, 08:40

SanDerko plan jest super!Stowarzyszenie Sezam organizuje w Bytomiu taki koncert teraz w sobotę.W Katowicach wiadomo większa aglomeracja- pomysł zapewne wypali.Patronat obejmie zapewne fundacja znajomego-więc już z górki....Ja jestem chętna do pomocy:)Mieszkam niedaleko:)Jak co to info na pw.
Ostatnio zmieniony 2010-09-08, 08:45 przez nati_1978, łącznie zmieniany 1 raz.
Nadzieja umiera ostatnia ...

martyna
Posty: 2661
Rejestracja: 2010-03-04, 14:33
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: martyna » 2010-09-08, 08:44

Sandro pomysł rewelacyjny :19:
Trzymam kciuki za jego realizację ;-) i żałuję, że już nie mieszkam na Ślasku :2:
Na niektóre pytania nie ma odpowiedzi i tego nauczyć się najtrudniej...

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2010-09-08, 10:22

jestem za całą sobą. Nie wiem jak mogłabym pomóc na odległość , trzymam kciuki :23:
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

SanDer_A
Posty: 9
Rejestracja: 2010-09-02, 23:26
Lokalizacja: z domu :]
Kontaktowanie:

Postautor: SanDer_A » 2010-09-09, 17:08

Dzięki :D W takim razie obmyślam plan działania i biorę się do pracy :)

Jedynym rozwiązaniem (jeśli chodzi o pierwszy koncert-bo mam nadzieję że na jednym się nie skończy) będzie zgłoszenie się do mojej osiedlowej parafii, która organizuje coroczne festyny parafialne. Jeżeli proboszcz nieodrzuci mojej prośby o pomoc, to nie będzie najmniejszego problemu :) Oni mają wszystko, miejsce gdzie mógłby odbyć się koncert, mają różnych sponsorów, namioty, wszystko, tylko pytanie czy... proboszcz zgodzi się pomóc za...darmo :-? w co wątpię szczerze mówiąc :mrgreen: ale będę się starała :) na pewno na bierząco będę o wszystkim informować... Nie chcę pomagać sobie tylko innym. Tym, którzy nie są w 100% sprawni. A kiedy ja stracę swoją sprawność, to kto wie-może wtedy też mi ktoś pomoże ;) :mrgreen: Ta choroba wniosła do mojego zycia jedną pozytywną rzecz - cel do którego chcę dążyć :D



Aha i dzięki za chęć pomocy :) jeżeli tylko jej będę potrzebować-na pewno się odezwę :)
"...nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu..."

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2010-09-09, 17:26

SanDer_A pisze:Ta choroba wniosła do mojego zycia jedną pozytywną rzecz - cel do którego chcę dążyć :)


I taka postawa mi się podoba. :-) Wielkie ukłony i brava dla Ciebie.
Mam nadzieję, że proboszcz pomoże, wierzę w to! I trzymam mocno kciuki za Ciebie.

Nasze forumowe hasło :arrow: Niech Moc będzie z Tobą.

Bużka. :516:

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2010-09-09, 18:00

Sanderko ja również miałam koncert charytatywny robiony w jednej z chorzowskich parafii- proboszcz nie wzioł ani złotówki!!!!A jeszcze dorzucił do koszyczka pokaźną sumkę :23: Daj mu szanse :13: może też będzie wyrozumiały i w porządku:))W co serdecznie wierzę!!!!
Nadzieja umiera ostatnia ...

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2010-09-09, 21:49

Trzymam kciuki za realizację zamierzenia :-) Ech, szkoda, że ja praktycznie drugi koniec kraju.

WojtaZ71
Posty: 102
Rejestracja: 2009-03-23, 17:21
Lokalizacja: Gliwice
Kontaktowanie:

Postautor: WojtaZ71 » 2010-09-10, 11:09

Zapraszamy wszystkich na koncert z którego dochód w całosci przeznaczony jest na rzecz chorych na SM,wiecej informacji na stronce - zapraszamy :9:

http://www.sezamsm.home.pl/ :1:

J.B.
Posty: 220
Rejestracja: 2009-08-12, 21:59
Lokalizacja:

Postautor: J.B. » 2010-09-10, 12:13

Kurcze, a moze by w miare mozliwosci zrobic koncerty w roznych czesciach Polski, w zaleznosci od mozliwosci i checi. Zawsze powtarzam, ze w kupie razniej i kupy nikt nie ruszy. Tez mam jakies tam znajopmosci jeszcze to i moze w Lodzi by sie cos udalo. A moze jeszcz ejakies miasto sie dolaczy??!!!!
Tym daję radę chorobie, że nic z niej sobie nie robię.


Wróć do „Musimy trzymać się razem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości