PTSR Tarnów

Chorzy na SM muszą trzymać się razem.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

PTSR Tarnów

Postautor: anula;) » 2010-11-16, 19:09

Chcę tutaj podziękować Grzesiowi Osusze za czas,siłę i energię jaką wkłada w Towarzystwo.Moze kiedyś tu zaglądnie :-) Sama do niego (Towarzystwa) nie należę,ale z dużą przyjemnością czytam jego (Grzesia ) baaardzo życiowego bloga -a dzisiaj znalazłam na nim...:

"10 listopada odbył się Raut Prezydencki w przeddzień Święta Niepodległości. Charytatywny wymiar imprezy to kwesta i licytacja obrazków, zasilająca konto naszego tarnowskiego stowarzyszenia chorych na SM. W tym miejscu chciałem podziękować wszystkim dzięki którym się tam znaleźliśmy, a oni dobrze wiedzą o kim mówie. Darczyńcom chciałem podziękować, bo to ONI wrzucili do skrzyni i zlicytowali na ponad 35tysięcy złotych polskich. Wielki respekt należy się moim kochanym dzewuszkom tzw. siostrom miłosierdzia – sisters of mercy ( był taki zespół w latach 80 zresztą fajnyJ ), za wszelka pomoc i wsparcie, a także że znosiły dzielnie moje upierdliwości. Jednocześnie chce zdementować plotki że za zebraną kasę pojedziemy na Lazurowe Wybrzeże, kupimy trzy 15letnie Nissany Micra, czy nawet jednego New Beattla, a tym bardziej nie skitramy tej kasy do eleganckiej torebki koleżanki adwokat... Za tą kase przez rok będziemy rehabilitować kilkanaście osób chorych na SM !! De facto nie polecam tego schorzenia nikomu, jest nie fajne i wiem co mówię...."

No i ...( tak tak-purystom językowym włos się zjeżył-i dobrze im tak! :lol: ) - dzisiaj dowiedziałam sie też, że Grzesio jest w szpitalu z paskudnym rzutem..Za dużo stresu .Ech -pozdro i trzym się chłopie ;-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

niuniak
Posty: 442
Rejestracja: 2010-08-02, 11:08
Lokalizacja: Tuchów
Kontaktowanie:

Postautor: niuniak » 2011-01-03, 14:51

Anula może podaj linka :)

ps ile osób na tym forum jest z Tarnowa bądź okolic :roll:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2011-01-04, 22:05

niuniak pisze:Anula może podaj linka


Link zapodany ;-) http://www.osucha.pl/page1.php
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

niuniak
Posty: 442
Rejestracja: 2010-08-02, 11:08
Lokalizacja: Tuchów
Kontaktowanie:

Postautor: niuniak » 2011-01-05, 12:37

Dziękować :11:
"Skąd mogłam wiedzieć, że losu karty, są naznaczone albo wytarte"

Awatar użytkownika
M_x_c
Posty: 106
Rejestracja: 2011-11-05, 12:05
Wiek: 33
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: M_x_c » 2011-11-06, 00:25

Chyba jestem kolejną osobą z Tarnowa na tym forum :) o panu Grześku słyszałem od jednej znajomej, która pracuje w fundacji przy tarnowskim rynku, ma stały kontakt z nim. Jakoś zawsze się mijaliśmy gdy próbowała zorganizować spotkanie, ale myślę że jakoś do niego dojdzie kiedyś:)


Wróć do „Musimy trzymać się razem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości