Wywiad z prof.H. Koprowskim

Linki, programy tv, rozporządzenia itp.

Moderator: Beata:)

królik dośw.
Posty: 115
Rejestracja: 2011-08-30, 07:55
Lokalizacja: z klatki

Wywiad z prof.H. Koprowskim

Postautor: królik dośw. » 2011-09-11, 21:40

Niestety nie jestem w stanie sprawdzić, czy przypadkiem na forum już nie było. Trafiłem na wieczór odkrywców w którym był wywiad z profesorem Hilarym Koprowskim. Całość warta jest posłuchania, a około trzynastej minuty jest słów kilka, o 'szczepionce' na SM. Ciekawe? :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez królik dośw., łącznie zmieniany 1 raz.

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-09-11, 22:19

dzięki za wieści :-) już słucham audycji, ciekawe jest to co mówi Profesor :-)

królik dośw.
Posty: 115
Rejestracja: 2011-08-30, 07:55
Lokalizacja: z klatki

Postautor: królik dośw. » 2011-09-15, 15:32

Przebiłem się przez dziesiątki bzdur na forach dla mięśniaków. Zdaje się, że wymieniona w wywiadzie inozyna robi im dobrze na wytrzymałość. Jakby ktoś był ciekaw czegoś więcej niż potrzebuje kulturysta, to skromna porcja wiedzy siedzi sobie tu: http://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=396 :)

_neo_
Posty: 13
Rejestracja: 2009-01-17, 12:17
Lokalizacja: Centralna Polska

Postautor: _neo_ » 2012-09-15, 15:25

Witam,

Stosuję inozynę doustnie od 9 miesięcy. Po dziwnym ataka w postaci kilkudniowego zawrotu głowy.
Miałem niski poziom kwasu moczowego (poniżej normy lub w dolnych granicach)
I przez 8 miesięcy brałem po 2 (400mg) kapsułki dziennie plus cynk, potem zszedłem do 1 kapsułki. Poziom kwasu moczowego jest bliżej środka przedziału normy. Od jakiegoś miesiąca brałem 1 kapsułkę co 2,3 dni..i po kilku takich tygodniach pojawił się kolejny lekki atak w postaci problemów z widzeniem i bólu głowy.
Bardzo możliwe, że ma to związek ze znacznym zmniejszeniem zażywania inozyny.

Na stronach w języku angielskim można znaleźć (inosine) fora gdzie ludziom pomaga, a także badania naukowe zależności występowania choroby u osób z wysokim/niskim poziomem kwasu moczowego.
U osób z podagrą SM nie występuje.
Polecam spróbować przez kilka tygodni lub miesięcy, 100 kaspsułek około 45 zł.
Ja warcam do dawki 1 szt/ dzień plus cynk dla lepszego wchłaniania.

pozdrawiam


Wróć do „Znalezione w sieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości