Co o tym myślicie? Antybiotyki powodują Sm?

Linki, programy tv, rozporządzenia itp.

Moderator: Beata:)

tomasztop
Posty: 43
Rejestracja: 2008-10-24, 13:28
Lokalizacja: białystok
Kontaktowanie:

Co o tym myślicie? Antybiotyki powodują Sm?

Postautor: tomasztop » 2013-07-29, 21:39

Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez tomasztop, łącznie zmieniany 2 razy.

elka
Posty: 170
Rejestracja: 2010-08-18, 19:15
Lokalizacja: Polska

Postautor: elka » 2013-07-31, 13:35

Wczoraj o tym przeczytałam i do dziś chodzi mi to po głowie. Dziwię się, że nie myślę o tej metodzie dr z Izraela w sposób sceptyczny... W wolnej chwili spróbuję nawet coś więcej o tym poczytać. Ciekawa jestem, czy jest ktoś w Polsce, kto spróbował tej terapii ?

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-08-01, 10:25

bzdury... Bakterie tak, powodują sm ale to albo borelioza albo chlamydiosa a nie tam jakieś para L formy (???)
Ja tam na antybiotyku zdrowieje więc faktyczna bakteria u mnie występuje a nie tam jakaś jej forma.

kuczuś
Posty: 344
Rejestracja: 2013-06-09, 19:24
Lokalizacja: Łódzkie

Postautor: kuczuś » 2013-08-01, 10:35

Bakterie L-formy to są bakterie zmutowane, które powstały przez antybiotyki (tak było powiedziane w filmiku).
Mi się wydaje dość sensowna ta teoria, nie od dziś wiadomo, że przez szczepionki i antybiotyki ładne mutanty powstają z tych bakterii. Tylko że SM to jest cholernie stara choroba...
a autor tego filmiku chce rozreklamować swoje zioła :) szukałam coś o tej metodzie Barsky'ego i jakoś zbyt wielu informacji o tym nie ma.

axl
Posty: 92
Rejestracja: 2012-03-21, 14:19
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: axl » 2013-08-01, 14:58

Brzmi to jak kolejny przekręt oparty na desperacji chorych. No ale jest promil szans, że jest inaczej:)

rob
Posty: 597
Rejestracja: 2007-08-08, 09:50
Lokalizacja: Pomorskie

Postautor: rob » 2013-10-03, 20:21

Antybiotyki nie powodują SM dlaczego? ano dlatego że na SM chorowali ludzie zanim odkryto antybiotyki :5:. Około 100 lat wcześniej opisano SM zanim Fleming odkrył penicylinę nie mówiąc o szczepionkach. A więc to wszystko to nie prawda i nie ma pokrycia w rzeczywistości.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-10-04, 10:54

:lol: - z tym oszołomem- autorem tego filmiku nawiązałam bardzo ciekawą korespondencję w maju ... Pełną rzeczowych ...inwektyw z jego(z małej litery...ba!literki...litereczki!) strony :lol:
Tymi samymi .."ziołami" leczy 7 różnych chorób-na youtube zamieścił 7 filmików o identycznej treści zmieniąjac praktycznie tylko nazwy jednostek chorobowych.

Olałabym gościa,ale(!) - gdy ja z nim korespondowałam,odsłon filmu było...10. Teraz jest ..737? I to mnie przeraża.. Bo ludzie najzwyczajniej w świecie szukają dla siebie ratunku i wierzą..takiemu...brrr ! Ogólnie te jego wypociny ( wszystkie filmiki zamieszczone tego samego dnia!) oglądneło do tej pory przez 4 m-ce -bagatela-3849 osób :roll:
Oczywiście opcja dodawania komentarzy pod filmami jest wyłączona :7:
A ilu ludzi czytało te brednie na jego stronie? :roll:

Został bardzo dobrze...rozpracowany na forum celiakii - polecam przeczytanie wątku! Niestety,wszystkie odnosniki które były w jego (znow ta malusieńka litera) gestii zostały usunięte... Ale "podstawa prawna"została ;-) http://forum.celiakia.pl/viewtopic.php?p=52560

I tutaj... proszę bardzo-nasz sprytny gość http://www.forum.optymalizacja.com/topi ... pozycjone/
Filmik już nie istnieje,ale zapewniam,że wtedy został umieszczony przez tą samą osobę kt.usiłuje nas..leczyć - z tego samego konta na youtube. :lol:

Pod wpływem moich...(khem) uwag ,pousuwał niektóre informacje ze swojej strony,a szkoda szkoda.. to sie dla organów różnorakich nadawało . Naprawdę żałuję ,że ta strona została przeredagowana,bo wtedy gołym okiem widać było że to ...badziew :-/

Teraz się zabezpieczył m.innymi takim oto sformułowankiem :
" Autor nie może być pociągnięty do odpowiedzialności, w żadnej sytuacji, za szkody lub straty wywołane przez stosowanie się do informacji zawartych na stronie internetowej. Witryna ma charaktery wyłącznie informacyjny."

Tak więc.. plissss... nie wchodźmy na te ...jego strony i nie napędzajmy ...koniunktury na głupotę. :roll:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

MPietruczuk3
Posty: 37
Rejestracja: 2011-03-01, 19:11
Lokalizacja: Hajnówka
Kontaktowanie:

Postautor: MPietruczuk3 » 2013-11-16, 00:11

http://www.youtube.com/watch?v=nQLHKGdUXzw
a co powiesz o tym?
Ściema jak nic.
Wyklucz co nieistotne, odrzuć wnioski pochopne
Z perspektywy widzę drobne problemy trapią takich jak my

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-11-16, 08:47

To pytanie do mnie ?
Jak tak,to nie- ten film to nie ściema.
Polecam cały kanał użytkownika tabasco http://www.youtube.com/user/tabascocat4256 - na nim jest więcej takich filmików. Ba! Tam się nawet Obama przewija w tle mówiac że jest za legalizacją.
Tylko my mieszkamy w Polsce. Taka drobna różnica.
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

MPietruczuk3
Posty: 37
Rejestracja: 2011-03-01, 19:11
Lokalizacja: Hajnówka
Kontaktowanie:

Postautor: MPietruczuk3 » 2013-11-20, 19:28

Coś,gdzieś mi się obiło o uszy że w Polsce też nad tym myślą, na cele lecznicze, medical marihuana.Widać naprawdę malutko kasy w budżecie,ciekawe jaki podatek by zaje****ali.40% pazery pieprzone?
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez MPietruczuk3, łącznie zmieniany 1 raz.
Wyklucz co nieistotne, odrzuć wnioski pochopne
Z perspektywy widzę drobne problemy trapią takich jak my

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-11-20, 21:59

OK, trzymajmy się tematu w którym jesteśmy.
MPietruczuk3 pisze: na cele lecznicze,

O wykorzystaniu marihuany do celów leczniczych możemy poczytać i pisać w tym wątku :arrow: >> Sativex <<.
Pozdrawiam.
Obrazek

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-02-22, 19:30

Nie sadzę żeby antybiotyki powodowały Sm.Gdyby to była prawda miałbym juz chyba z 3sm-y razem ;-) Moje przeziebienia, grypy ,zapalenia gardła to codzienność. Zjadłem chyba wiecej antybotyków przez kilka lat niż kilku ludzi przez całe życie. Spotkałem też dużo ludzi chorych na sm-a którzy w swoim życiu wzięli tylko kilka apapów. Wiem że wyjątek nie potwierdza reguły,wiec to tylko moje spostrzeżenia.Pozdrawiam :-)
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....


Wróć do „Znalezione w sieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości