Maryska

Linki, programy tv, rozporządzenia itp.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Maryska

Postautor: zosiako » 2017-01-29, 17:50

https://www.cannabisnews.pl/bayer-przejal-monsanto/
Jak widać koncern przygotowany jest formą legalizacji.
Ciekawe również jest że w tym roku Kanada planuje legalizacje marihuany a biorąc pod uwagę podpisaną umowę Ceta możemy się spodziewać zalewu zioła. Pytanie czy w wersji GMO będzie tak samo skuteczne jak zwykła. Linka tu niestety tylko po angielsku https://m.youtube.com/watch?v=4oP-5E0vk ... e=youtu.be
Może doczekamy legalizacji medycznej wersji bez GMO i nie tylko obce koncerny na tym zyskają. Ehhhh
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Maryska

Postautor: Jukka » 2017-01-31, 21:45

Tak z głupia frant zapytam: ta CETA już jest podpisana, czy ma być dopiero głosowana w PE. Botak z doniesień, jakie mam od Akcji Demokracji to wygląda na to, że jeszcze nie przegłosowali... ale może coś przegapiłam :szalony2:

I ja stanowczo opowiadam się za legalizacją maryśki nie tylko medycznej. Bo jak mój Dzieć jeden z drugim zechce sobie zapalić skręta to ja wolę, żeby to był z mojej działki albo ze sprawdzonego źródła a nie wzmacniany twardymi narkotykami.
Może jeśli spastyka czy inne bóle dadzą mi się we znaki tak, że zapomnę o wszystkich uprzedzeniach, to się skuszę na zbayerowaną marychę... chociaż jeśli to ma być jedyna legalna, to ja już wolę całkowity zakaz :beee:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Maryska

Postautor: zosiako » 2017-02-08, 19:42

Jukka pisze:Source of the post ta CETA już jest podpisana, czy ma być dopiero głosowana w PE

w sumie mało to istotne skoro i tak wynik w 90% jest przesądzony :girlwestchnienie:
Jukka pisze:Source of the post to ja już wolę całkowity zakaz
a ja będę wredna ( w sumie jestem więc niewiele się zmienia) - chciałabym, aby każdy kto jest przeciwny legalizacji stanął przed wielką potrzebą jej posiadania, punkt widzenia zmienia się z punktu siedzenia, więc :crazy:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Maryska

Postautor: Jukka » 2017-02-12, 00:15

Każdy, kto jest przeciwny, w razie konieczności i tak znajdzie sobie dojście do tego.


Wróć do „Znalezione w sieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości