Kynologia

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kynologia

Postautor: zosiasamosia » 2016-01-15, 10:48

Najgorsza jest ta niepewność i niewiedza - gdzie jest i co się z nim dzieje, ale nadzieję trzeba mieć zawsze. Różne sytuacje się zdarzają. Nie wiem Zosia w jakiej okolicy mieszkasz?, odludzie, pola, lasy, czy raczej domostwo na domostwie?, ruchliwa ulica?, macie bliskich sąsiadów?, życzliwych?

Tak czy siak, życie uczy - musicie zrobić bramkę na zamek uniemożliwiający wejście komukolwiek bez Twojej wiedzy :diablo:
Pies ma tą przewagę nad kotem, że można ograniczyć jego teren, no tyle że zawsze może się zdarzyć sytuacja, o której mowa, dlatego nauczona doświadczeniem, zamknęłabym obejście na trzy spusty :diablo:
Ludzie bywają podli...
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2016-01-15, 12:01

Ja mam nadzieję, że Aki jako przedstawiciel rasy Akita ( pies myśliwski ) lubi przestrzeń, ruch i jest uparty, stąd może zapodał sobie jakiś dłuższy
obchód terenu i wróci.
zosiasamosia pisze:Source of the post Ludzie bywają podli...

To fakt, może Aki nie miał jednak z nimi do czynienia.
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-15, 20:29

:girlhaha: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

dzięki Kochani - zmorka jest z nami :yahoo: chyba ktoś go trzymał w zamknięciu, bo czarny wrócił cały i wygłodniały :diablo: chyba pomogły ogłoszenia i ktoś się wystraszył i go wypuścił... :dash1: jakbym dorwała tego kogoś to nie ręczę za siebie :diablo: jutro jadę z Akim do weterynarza, bo słania się na nogach :diablo:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Kynologia

Postautor: joanna_nick » 2016-01-15, 21:22

zosiako pisze:Source of the post :girlhaha: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

dzięki Kochani - zmorka jest z nami :yahoo:


CUDOWNIE!!! SUPER!!! FANTASTYCZNIE!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

PS. Zosiu - zaglądałam co chwila, do momentu aż mi jakieś 3 h temu net padł - odzyskałam dostęp i proszę jaka cudowna wiadomość!!!
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kynologia

Postautor: blanka » 2016-01-15, 21:38

Ufff...... Jak dobrze ,że wrócił :yahoo: ,powiem szczerze ,że jakoś cały dzień myślałam o Was .Buziaki dla ciebie :kiss: i głaski dla Akusia :boast: :boast:
Zabezpieczcie podwórko żeby nie daj ,nie było 2 razu .
Blanka

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Kynologia

Postautor: anesia » 2016-01-15, 21:43

zosiako pisze:Source of the post zmorka jest z nami

Zosiu to cudowna wiadomość, tak czekałam na szczęśliwe zakończenie... i jest :yahoo:
Cieszę się z Tobą z odzyskania Biszkoptowego Skarba :firends:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-15, 22:26

blanka pisze:Source of the post Zabezpieczcie podwórko żeby nie daj ,nie było 2 razu

musielibyśmy pomontować zamki na klucz a nie zasuwki jak są obecnie, ale jutro od razu go zaczipuję u weta, i nie ma że boli (myślałam, że na wsi piesek jest bezpieczny na podwórku :rusian: ), od tej chwili - jak wyjeżdżamy ------>>> piesełek do kojca (a nie na podwórku księciunio :boast: )

dzięki Kochani :kiss: naprawdę :kiss: , dwie noce nie spałam ale to nic, najważniejsze, że teraz leży obok mnie (na kolanach już się nie mieści :wink: ) i mruczy, bo on mruczy jak kot :boast: :serce:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Kynologia

Postautor: Beata:) » 2016-01-15, 23:02

Ufff, raaany, jak ja czekałam, aż Aki wróci tam, gdzie jego miejsce!!!
zosiako pisze:Source of the post teraz leży obok mnie

To ja też mogę się już położyć, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie :party:
Zosiu :serce:
Obrazek

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2016-01-15, 23:34

Nie pamiętam, abym przez sześć lat bycia na forum, tak często zaglądał do jednego kącika..chyba, że kiedyś dawno do CCSVI.
Ważne, że Aki już we właściwym miejscu jest. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kynologia

Postautor: zosiasamosia » 2016-01-15, 23:51

No kamień z serca :serce: :girlwestchnienie: , czekałam..., naprawdę czekałam, ech... aż mi słów zabrakło :giveheart: :firends:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Kynologia

Postautor: sylseb » 2016-01-16, 08:25

Rany. Jak sie ciesze! Taka wiadomosc od rana (dla mnie od rana) to miod na serce. Ciesze sie bardzo. Wyglaskaj go ode mnie
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Kynologia

Postautor: anesia » 2016-01-16, 08:52

Zosiu, jak Twój kochany przyjaciel Hachiko :serce: się czuje?
Przepraszam za porównanie, ale kto oglądał film...znajdzie podobieństwo :firends:

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Kynologia

Postautor: rybka » 2016-01-16, 10:23

No Zosia :serce: :firends:
(czip to dobra myśl :) )
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-16, 11:20

oj piesełek wygłaskany od Wszystkich 3mających kciuki - tak wiele osób nam pomogło - znajomi, weterynarze, ludzie z Fundacji na pomoc Akitom, facebook, olx, i media lokalne, i oczywiście Wy - :serce: moi Przyjaciele :serce: z całego serca dziekujemy :kiss:

a z mniej dobrych wiadomości - Akiego ktoś pobił i 3mał w zamknięciu, tak powiedział wet, :diablo: ma naderwane ucho, obite żebra, rozciętą łapkę. :diablo: prawdopodobnie ktoś go ukradł, nie wiedząc, że jest niepełnosprawny i jak zobaczył całą akcję, porozwieszane ogłoszenia itd to się wystraszył i go podrzucił z powrotem, jakbym go dorwała w swoje ręce :diablo:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kynologia

Postautor: blanka » 2016-01-16, 12:01

zosiako pisze:Source of the post prawdopodobnie ktoś go ukradł, nie wiedząc, że jest niepełnosprawny i jak zobaczył całą akcję, porozwieszane ogłoszenia itd to się wystraszył i go podrzucił z powrotem
- niby ludzie maja rozum ,tylko dlaczego zwierzęta są czasem mądrzejsze ? Szybko mu się wszystko ładnie pogoi (psy tak mają ) ale co przeżył biedaczek ..
Mój Maniuś a'konto nieobecności Twojego Akusia wypieszczony jest za wszystkie czasy .Jakoś tak myślałam ,co by było gdyby on zniknął .
Blanka


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości