Kynologia

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kynologia

Postautor: zosiasamosia » 2017-08-11, 11:22

Piękny, biszkoptowy Aki z jakże chytrym uśmieszkiem :serce: :yes:
A Wedel słodziak o genialnym imieniu i ta łapka dla zasady... z białej czekolady :wink: :serce: :yes:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Kynologia

Postautor: sylseb » 2017-08-11, 13:56

Fakt, trafili z tym Wedlem idealnie, choć trochę mu się zmienia kolor, robi się mleczno-gorzki. Ale mam nadzieję, że imię zostanie utrzymane, pewnie w środę się dowiem.
Na zdjęciach zazwyczaj jest przytulony i nie widać dodatkowego... krawata... również z białej czekolady :wink: Elegant pełną gębą.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2017-08-17, 08:02

Sylwia jak się ma nasz Wedel? Mam nadzieję że wszystko się wygoilo i cieszy się z nową rodzinką. Przekaż glaski dla pieszczocha :boast:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Kynologia

Postautor: sylseb » 2017-08-17, 19:13

No już nie Wedel a... Wafelek. Jednak zmienili imię, ale nieważne, ważne, że ma się dobrze. A wczoraj został sam w domu na czas pracy opiekunów :) Maluch czuje się dobrze, wszyscy zadowoleni, choć najmłodsza, Alicja, nadal się go trochę boi, bo ją podgryza, a ona się specjalnie nie umie bronić.
Myślałam, że zaskoczę Was zdjęciami, ale nie zdążyłam, zosiako była szybsza :yes:, ale dopiero wczoraj je zobaczyłam, a dzisiaj dwa wybrałam, żeby mi przesłali. I są!
Na pierwszym wygląda trochę jak zabawka - siedzi na jakimś siedzisku dla maluchów po Ali - sprawia wrażenia pluszaka wciśniętego na krzesełko :girlhaha:
Obrazek

Ale na drugim... o tutaj to już młodzian pełną gębą. Siedzi na kanapie, pewny siebie i swej urody :) Normalnie model!
Obrazek
Uczy się chodzić na smyczy, coraz lepiej sobie radzi. Jeszcze pozostawia niespodzianki kupowe po nocy, ale podobno już była pierwsza bez takich zaskoczek! Powoli sobie wygryza szwy, więc namawiam, żeby poszli do lecznicy, żeby wyjąć do końca, a przy okazji może ostatnie szczepienia, chip i umówienie się na kastrację.
W każdym razie bardzo się cieszę, że trafił do Dorisowiej rodzinki, a jeszcze miałam w tym swój udział. Fajnie...
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kynologia

Postautor: zosiasamosia » 2017-08-18, 11:02

sylseb pisze:Source of the post Na pierwszym wygląda trochę jak zabawka
Fakt :yes: :śmiaćsię:
sylseb pisze:Source of the post Ale na drugim...
Patrzcie mam swój dom... :serce:
sylseb pisze:Source of the post miałam w tym swój udział
Brawo Sylwia, super sprawa :firends:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2017-08-18, 11:13

:girllove: Sylwia serce rośnie :girllove:
Gdybyś nie napisała wyjaśnienia do 1go zdjęcia miałabym problem z interpretacją :biggrin:
Imię mało istotne w stosunku do całości a Wafelek też że slodkosciami się kojarzy :boast:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2017-08-18, 15:12

Wafelek czy Wedel to nieistotne..ale jaki on szczęśliwy i dumny, że ktoś go kocha. :)
Taa, pierwsze zdjęcie tak na strzała, kojarzy się niedwuznacznie. :crazy:
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kynologia

Postautor: blanka » 2017-09-21, 19:58

Mój piesio dziś bardzo cierpiał :cry: .Nawet nie potrafił wyjść z legowiska a jak już wyszedł to nie umiał utrzymać się na łapkach :cry: .Jest staruszkiem ale nawet nie mysle... . Dałam mu pić pod mordkę - pił .Tu się ucieszyłam bo to to dobry znak . Zadzwoniłam do wet.(zna mojego Maniuśka) , przyjechał ,dał mu steryd ( jeszcze na 2 dni mam ) i wieczorem dostał 1/2 pyralginy . No i chodzi ,jadł ,pije , nawet trochę się wdrapuje do mnie na sofke :serce: i ciągle się przytula ,przynajmniej mordke musi mieć na mojej stopie . Jest dobrze . serduszko i płuca ok wet. powiedział ,ze go stawy bolą :obrażony: ale że po sterydach będzie lepiej . Musi bo to mój Maniusiu , moje serduszko :serce:
Blanka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2017-09-21, 20:43

Za Maniusiem, który jest ślicznym kundelkiem i ikonką tego kącika trzymam kciuki..byle był szczęśliwym psiaczkiem ( w co nie wątpię, mając taką Pancię ) i do końca swego żywota nie cierpiał..musi być dobrze..bo ja go też :serce:
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kynologia

Postautor: zosiasamosia » 2017-09-21, 22:04

Czyli nowinka goni nowinkę :obrażony:
Najważniejsze Blana, że walczysz o piesełka :giveheart:
Dobrze, że są efekty.
Niech Maniuś jak najdłużej przytula swoją Pańcię :serce:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2017-09-22, 08:19

O matko :umnik2: mam nadzieję że Manius dojdzie do siebie :boast: 3mam kciuki :firends:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kynologia

Postautor: zosiasamosia » 2017-09-26, 21:07

Blanko, czy Maniuś ma się lepiej? :serce:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kynologia

Postautor: blanka » 2017-09-27, 10:05

Dzięki Wam za zrozumienie :girlwestchnienie: .
zosiasamosia pisze:Source of the post czy Maniuś ma się lepiej
- tak :) .Biega :yes: ,nie boli go ,nawet zaczepia żeby się bawić :serce: .Wiadomo ,to staruszek więc wszystko w miarę jego możliwości ale mam nadzieje ,że póki co jest dobrze :) . No ale nigdy nie jest zbyt rózowo.. musze go karmić podając mu jedzenie dłonią do pyszczka bo wypadły mu przednie zęby i sam nie potrafi sobie poradzić . Ale Wiecie.. jakie to jest kochane i cieplutkie jak on chodzi za mna cały dzień -dosłownie ! Wydaje mi się ,że czuje się bezpieczniej ( jest głuchy ,gorzej widzi ) więc to czasami ja robię za psa przewodnika :wink: .
Ps. jednak kiedy pojawi się jakiś "obcy" w Maniusia wstępuje duch walki i potrafi pogonić :yes:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2017-09-27, 10:21

O i takich wiadomości więcej nam potrzeba :serce: glaski :boast: dla małego bohatera
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2017-09-27, 16:17

Nich Maniuś tak trzyma i oby nie cierpiał..starość nie musi być zła, zwierzęca również. Dobre nowiny z TG Blaniu, a Ty wzorowa opiekunka jesteś.. :yes:
Wojtek


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości