Kynologia

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2016-01-16, 13:55

Aki wkręcił forum na wysokie obroty. Ala morda taka, że inaczej nie można było zareagować.

zosiako pisze:Source of the post Akiego ktoś pobił i 3mał w zamknięciu, tak powiedział wet, ma naderwane ucho, obite żebra, rozciętą łapkę. prawdopodobnie ktoś go ukradł, nie wiedząc, że jest niepełnosprawny i jak zobaczył całą akcję, porozwieszane ogłoszenia itd to się wystraszył i go podrzucił z powrotem, jakbym go dorwała w swoje ręce


Zosiu, nie wiem czy masz możliwość dowiedzieć się kto to zrobił. Nie odpuścił bym. Na to są paragrafy, albo " krótka rozmowa " . :rusian:
Akity, tak jak wspominałaś, jak koty, chadzają swoimi ścieżkami, stąd te obrażenia, bo walczył.
Skoro my tak cieszyliśmy się z odnalezienia Akiego, poziom szczęścia Twój i całej rodziny po ujrzeniu zaginionego, musi nie do opisania. :)

blanka pisze:Source of the post niby ludzie maja rozum

Doprawdy.?..im dłużej żyję, wątpliwości raczej przybywa. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-16, 15:36

blanka pisze:Source of the post Mój Maniuś wypieszczony jest za wszystkie czasy
czyli jest kolejna bardzo dobra wiadomość :)
homag pisze:Source of the post Zosiu, nie wiem czy masz możliwość dowiedzieć się kto to zrobił. Nie odpuścił bym. Na to są paragrafy, albo " krótka rozmowa " .
tylko mogę się domyślać, a na tej podstawie nic zrobić nie można, bo za rękę nie złapałam :diablo:
homag pisze:Source of the post poziom szczęścia nie do opisania.

:taniecgirl: :yes: :taniecgirl:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Kynologia

Postautor: anula;) » 2016-01-16, 22:33

Ooolala! Ale była ekszyn! :clapping: Nie miałam lapka,ale doniesiono mi ...innymi ...kanałami,że Duży/Mały zaginął...też mi jakoś..łyso było ...Kurcze,jak dobrze że się znalazł! :rece2: :kiss: ...Buziaków i głasków stado Zosiu dla Akiego ! :serce:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-17, 11:55

Obrazek Księciunio na schodach :boast: jakiś taki smutny siedzi, ale nie chce być w domu (chyba mu za ciepło :girlwestchnienie: ) słabo je, no ale pije więc powinno być ok :boast: jak spał to piszczał przez sen :boast:
:blush: chyba się nie nauczę tych zdjęć wstawiać poprawnie :crazy:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2016-01-17, 12:55

zosiako pisze:Source of the post jakiś taki smutny siedzi, ale nie chce być w domu (chyba mu za ciepło ) słabo je, no ale pije więc powinno być ok jak spał to piszczał przez sen

Przeżył traumę u jakiegoś sk..............a i dalej może to w nim siedzi. To przemądre psy.

Zosiu, otwórz sobie zdjęcie, które chcesz wkleić, w przeglądarce, tam go obróć tak jak chcesz i takie zapisz. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem, ale jest na forum sporo osób i może ktoś Ci prościej wyjaśni.
Aki w poziomie i tak słodki, jak mały miś polarny. Trochę chyba zamyślony. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kynologia

Postautor: zosiasamosia » 2016-01-18, 13:56

homag pisze:Source of the post jak mały miś polarny
Toż to niedźwiedź jest :yes: :rece2:
zosiako pisze:Source of the post się wystraszył i go podrzucił z powrotem
Zosia, tak po prostu wyszłaś na podwórko, a Aki tam był?, to musiał być piękny moment :serce:
---------------
No a swoją drogą, skoro go ktoś ukradł - żeby go mieć, to po co go pobił?, bo nie kumam...
Mówiłam, że ludzie są podli :diablo:, dobrze że w tej podłości czasem sumienie drgnie, lub cokolwiek innego, co kierowało tymi ludźmi, żeby jednak psa oddać...
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-18, 18:03

zosiasamosia pisze:Source of the post Zosia, tak po prostu wyszłaś na podwórko, a Aki tam był?, to musiał być piękny moment
---------------
No a swoją drogą, skoro go ktoś ukradł - żeby go mieć, to po co go pobił?, bo nie kumam...


Tak, jak wróciłam do domu z pracy, to siedział przy furtce :boast: Zosiu - ja przypuszczam, że piesełka ktoś chciał sprzedać , a nie wziąć do siebie, ale nie przyjrzał mu się przed kradzieżą (że ma krótszą łapkę), no i rozczarowanie więc się wyżył na zwierzaczku, albo Aki chciał uciec i dlatego oberwał :diablo: zresztą normalny człowiek tego typu padalca nie jest w stanie zrozumieć. :diablo: Gdyby Aki poszedł na panny to nie miałby obitych żeber, łapkę i ucho byłabym w stanie zrozumieć , ze może w walce o sunię, ale te żebra nie uszkodziły się same :diablo:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-18, 18:04

zosiasamosia pisze:Source of the post Zosia, tak po prostu wyszłaś na podwórko, a Aki tam był?, to musiał być piękny moment
---------------
No a swoją drogą, skoro go ktoś ukradł - żeby go mieć, to po co go pobił?, bo nie kumam...


Tak, jak wróciłam do domu z pracy, to siedział przy furtce :boast: Zosiu - ja przypuszczam, że piesełka ktoś chciał sprzedać ale nie przyjrzał mu się przed kradzieżą (że ma krótszą łapkę), a potem się wyżył na zwierzaczku, albo Aki chciał uciec i dlatego oberwał :diablo: zresztą normalny człowiek tego typu padalca nie jest w stanie zrozumieć :diablo: . Gdyby Aki poszedł na panny to nie miałby obitych żeber, łapkę i ucho byłabym w stanie zrozumieć , że może w walce o sunię, ale te żebra nie uszkodziły się same :diablo:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kynologia

Postautor: blanka » 2016-01-18, 19:41

Tak słówko wtrąciłabym o moich psineczkach :blush: ,bo dziś był ważny dzień :yes: Otóż dostały tabletki (a to zawsze wymaga kombinowania z mojej strony :crazy: ) .Termin odrobaczania - wiec do dzieła .Wczoraj dostały mniej żarełka ,żeby dziś głodne były i o ile Buroń bez zbytnich ceregieli zażył (oczywiście pokruszone i zmieszane z małą ilością ryżu ,potem dostał resztę żarełka) ,Maniuś - norrrmalnie posiada jakiś dodatkowy zmysł :crazy: .Pokruszyłam ,pomieszałam ,pupilek poszedł do michy ,spróbował ,zawrócił i patrzy na mnie (nie chce wiedzieć co myślał :biggrin: ) .Usiadł koło mnie i popiskuje i tak patrzy... :cry: .Ale na litość mnie nie wziął ,za dobrze drania znam :biggrin: , głód zwyciężył i zmiótł porcyjkę ino gwizdało .Dostał potem resztę ,ale akcja zakończyła się pełnym sukcesem :biggrin: .Teraz już zgoda - leży koło mnie i chyba długo nie poleży ,bo zabiera się za higienę osobistą ,więc odmaszeruje .Wróci jak się umyje :biggrin:

Dla Akusia oczywiście mnóstwo :boast: :serce: i pozdrowienia od mojej bandy :)
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-18, 20:16

blanka pisze:Source of the post Tak słówko wtrąciłabym o moich psineczkach

Blaniu :kiss: - pisz więcej bo przez ostatnie wydarzenia zagarnęłam temat dla Akiego :boast: , a przecież inne słodziaki są równie ważne :boast:
blanka pisze:Source of the post Maniuś - norrrmalnie posiada jakiś dodatkowy zmysł ... i tak patrzy... :cry:
a to cwana bestyjka z Maniusia :boast: w takich sytuacjach jednak (szczepionki, odrobaczenie, kropelki na pchły i inne kleszcze) nie ma litości :crazy: głaski dla bandy Maniusia :boast:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kynologia

Postautor: blanka » 2016-01-19, 10:59

zosiako pisze:Source of the post przez ostatnie wydarzenia zagarnęłam temat dla Akiego
- ostatnio Aki tyle przeżył ,że wręcz czekałam z Wszystkimi na Twoje "relacje" i mam nadzieje Zosia że nie przestaniesz nam pisać jak misio się czuje ? :boast: :serce:
Blanka

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kynologia

Postautor: blanka » 2016-01-20, 11:34

Zosia - Aki lepiej się czuje ?
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-20, 18:45

Blaniu :kiss: Akuś już zaczyna szkodnikować więc jest lepiej, no i apetycik wrócił :boast: wczoraj jeża namierzył, który zimuje u nas w tujach i żyć mu nie dawał :acute: śpiącego jeża na łopacie przetargaliśmy do sąsiadów też w tuje (na drugą stronę płotu) bo oni psa nie mają :girlhaha: naszemu Akiemu nie przeszkadza to szczekać na jeża dalej, no ale teraz już mu nic nie zrobi :boast:

głaski dla Maniusia :)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Kynologia

Postautor: sylseb » 2016-01-21, 08:25

Czyli ma się mu na życie... Uffff kamień z serca :) Wszystko się dobrze skończyło.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-23, 20:02

Blog o Akim cd :wink: ponieważ nie mogłam patrzeć się na brudasa, no a nie wykąpię lisełka bo większość czasu jednak spędza na dworze i jest bardzo zimno, więc kupiłam suchy szampon. :girlwestchnienie: optymistycznie zaczęłam go posypywać proszkiem no i to się nie spodobało :crazy: genialnie się wywinął przy okazji porywając buteleczkę i w nogi :crazy: nawiał, korzystając z okazji, że akurat córka otworzyła drzwi, szampon w śniegu zakopał i niezmiernie zadowolony z siebie wytarzał się obok :girlhaha: Blaniu jak Maniuś?
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości