Kynologia

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2016-01-10, 17:36

Aki, księciunio faktycznie, młody dorosły. Ładny biszkopt. On może nawet pozować do góry nogami, a Ty Zosiu chcesz mu przełączać kanał, który go interesuje, do tego Madagaskar. Zapomnij o tym, że zrobisz coś wbrew jego woli. :wink:
Obróć sobie Zosiu zdjęcia przed wklejeniem. Sam nie tak dawno też miałem z tym problem..forumowicze pomogli.


Może Bazyl przetrzyma te problemy. Oby dał radę. Psy mają organizmy bardzo mocne.
Wojtek

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Kynologia

Postautor: joanna_nick » 2016-01-10, 18:13

zosiako pisze:Source of the post
joanna_nick pisze:Source of the post co takiego oglądaliście,

madagaskar :biggrin:


I wszystko jasne :)))
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Kynologia

Postautor: joanna_nick » 2016-01-10, 18:17

homag pisze:Może Bazyl przetrzyma te problemy. Oby dał radę. Psy mają organizmy bardzo mocne.

jestem dobrej myśli - wet neuro raczej nie sugerował guza mózgu (chociaż nie wykluczał), ale bardziej mu wyglądało na coś innego, neurodegenerującego - za wolno to szło, jak na raka (na szczęście), więc mam nadzieję, że będzie w miarę ok - w końcu może mój małż przychyli sie na serio do zamiany mieszkania na parter (teraz mieszkamy na 3 P.) - bo najgorzej Bazylkowi idzie po schodach, czasami aż trzeba go wnieść/znieść - a dla mnie to nierealne, tylko chłopaki są w stanie ;). No i wówczas mnie także będzie łatwiej z domu się ruszyć :)))
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-13, 19:02

nie ma Akiego....drugi dzień, w nocy tez go nie było... wczoraj rano ktoś otworzył bramkę, nie wiem czy go ukradli czy wypuścili, jakby wypuścili to by wrócił, nie wiem już gdzie go szukać :cry: obdzwoniłam weterynarzy - jest na tyle charakterystyczny z tą łapką, że go rozpoznają, co jeszcze mogę zrobić? aby tylko nikt go nie skrzywdził, albo jak ukradł to nie wyrzucił przez ta wadę....
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kynologia

Postautor: zosiasamosia » 2016-01-13, 20:31

zosiako pisze:Source of the post wczoraj rano ktoś otworzył bramkę
Zosiako, bardzo Ci współczuję :firends:, kilkanaście lat temu przeżyłam podobną, właściwie identyczną sytuację - ktoś otworzył bramkę - z premedytacją :diablo: ( dla nas niestety skończyło się źle :cry: ), ale mam nadzieję że w Waszym przypadku finał poszukiwań będzie szczęśliwy, czego z całego serca Ci życzę :serce:
zosiako pisze:Source of the post co jeszcze mogę zrobić?
Może rozwieś jakieś ogłoszenia w okolicy. Pies to nie kot, włóczył się nie będzie, drogę do domu zna, pytanie tylko gdzie jest w tym momencie i czy ma fizyczną możliwość powrotu? :cry:

( Podobne sytuacje przeżywam z moimi kotami, tyle że kot włóczęgostwo ma wpisane w naturę, więc ewentualnie przedłużające się wojaże zwalam na karb tej przypadłości, z nadzieją na każdorazowy powrót... )
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2016-01-13, 20:57

Zosiu, wierzę w to, że Aki wróci cały, zdrowy tylko brudny i tego Ci życzę. To dorosły psiak i na pewno jak będzie tylko miał taką możliwość trafi do domu. Smutne, to co napisałaś.
Chyba, że jakiś sku............n go ukradł, bo to piękny pies.
Współczuję Ci.
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-13, 21:53

dzięki Kochani za wsparcie, ale mam jakieś tfu tfu paskudne przeczucia :cry: co prawda zdarzały mu się już eskapady, ale krótsze, a teraz? nie wyobrażam sobie domu bez mojego piesełka, na niczym się nie mogę skupić :cry: a mam pracę do napisania na piątek z socjologii (dla małżonka), o której nie mam żadnego pojęcia :dash1: latam od drzwi do okien nasłuchując czy gdzieś nie szczeka lub płacze :cry:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2016-01-13, 22:40

Może ta eskapada jest trochę dłuższa. Trzymam kciuki za to by się Aki odnazł. Zaszczeka jutro.
Wojtek

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Kynologia

Postautor: joanna_nick » 2016-01-13, 23:00

Zosieńko - to strasznie smutna wieść, ale nie trać nadziei... miałam taką sytuację z poprzednim psem - to była jamniczka szorstkowłosa (po teściowej) i strasznie nie lubiła spacerów, ale pewnego wieczoru zwiała mojemu mężowi i ślad po niej zaginął. Rozwiesiliśmy mnóstwo ogłoszeń... i po jakimś czasie, wcale nie krótkim, teraz nie pomnę dokładnie - ale bliżej tygodnia, odezwała się jakaś pani, która ją przygarnęła... Nawet sama nie czytała ogłoszenia, tylko jakaś sąsiadka jej powiedziała. Tak więc wszystko się dobrze skończyło i wierzę, że z Akim też tak będzie.

Tak więc wywieszaj wszędzie ogłoszenia, najlepiej ze zdjęciem i poproś także o informację czy ktoś i gdzie go widział, bo może zawędrował dalej i lepiej wtedy i tam te ogłoszenia powiesić. Jeszcze FB jest całkiem dobrym medium do takich poszukiwń, no ale to tylko w przypadku jeśli masz kogoś z okolic wśród znajomych, albo jest jakaś lokalna strona, gdzie można takie ogłoszenie zamieścić.

Trzymaj się - a ja i pewnie wszyscy trzymamy kciuki za szczęśliwy powrót Akiego! :serce:
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kynologia

Postautor: blanka » 2016-01-14, 10:39

Zosieńka :kiss: :serce: , czekam z Tobą na Akiego .Porozklejajcie ogłoszenia .
Blanka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2016-01-14, 14:41

Aki też od wczoraj wbił się w mój dziurawy mózg. Zosiu, czekamy wszyscy na dobre wieści.
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kynologia

Postautor: zosiasamosia » 2016-01-14, 14:46

homag pisze:Source of the post Aki też od wczoraj wbił się w mój dziurawy mózg
No ja też zaglądam tu co chwilę i dłuży mi się niemiłosiernie...
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kynologia

Postautor: zosiako » 2016-01-14, 21:17

:cry: :cry: :cry: nadal go nie ma - ogłoszenia porozklejane, na facebooku i w lokalnych portalach ogłoszeniowych też i nic :cry: nie poszłam do pracy, objechałam okolicę kilkanaście razy i nic :cry:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Kynologia

Postautor: anesia » 2016-01-14, 22:25

Zosiu, bardzo współczuję Ci zaistniałej sytuacji. Pamiętaj, że tylko nadzieja umiera ostatnia. Wspieram Cię w tym trudnym czasie :firends: i życzę z całego serca szczęśliwego zakończenia.

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kynologia

Postautor: homag » 2016-01-14, 22:46

Kciuki nie luzujemy ani na chwilę. Zosiu, Akuś musi się odnaleźć. Innej wersji nie będzie .
Wojtek


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości